Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy volt egy időpontotok és elfelejtettetek elmenni? (és nem is telefonáltatok)

Figyelt kérdés
Mit csináljak ilyenkor? Természetgyógyászhoz volt megbeszélve időpontom, de kiment a fejemből és még csak nem is telefonáltam! (Mostanában borzasztó szétszórt vagyok...) Nagyon szégyellem magamat, hogy merjem ezek után felhívni? Vigyek neki valami apróságot legközelebb?
2009. dec. 17. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A termést gyógyászt vond felelőségre hogy rosszul gyógyít mert mindent elfelejtesz. :)


Viccet félretéve 28 év után már kezdődik egy lassu leépülés, ha e körül vagy, vagy ez után akkor ez akár természetes.

Szerez be egy határidő naplót (vagy használd a mobilodét)és kérj bocsánatot a természetgyógyászodtól illetve kérdezd meg, hogy a kiesett időért tartozol e valamivel, mert hát veszteséget termeltél neki.

Ajándék felesleges, mert ha ez miatt volt kiesése (nem ugrott be senki véletlen akkor), az esetben édeskevés az ajándék.

2009. dec. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, van határidőnaplóm és beleírok mindent :(

Hát úgy tűnik ilyen szétszórt vagyok, csak az a baj, hogy ezzel néha másnak is kárt okozok! Elnézést kérek tőle és megkérdezem, tartozom-e valamivel emiatt... Azért baromi ciki :(

2009. dec. 17. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most vettem észre, hogy tegnap be kellett volna mennem beítarni egy jegyet - teljesen kiment a fejemből és most majd vizsgáznom kell. De volt olyan évem, talán nyolcadikban, hogy többször is elfelejtettem elmenni zongoraórára (pedig imádtam). Sőt a barátnőim pontosan tudják, hogy ha velem randiznak, akkor előtte meg kell csörgetni, mert azt is sokszor elfelejtem.

Igazából az a lényeg, hogy szépen odaállj elé és megmondd neki: bocsánatot kérsz, de kiment a fejedből, hogy akkorra volt időpontod. Az emberek nagy része értékeli, ha nem húzod az időt, hanem bevallod, hogy hibáztál. Ja meg neked is sokkal jobb utána :)

2009. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én folyamatosan így járok mindennel. az én tanácsom az, hogy hazudj valami tragikusat, ami közbejött, sose valld be, hogy csak úgy elfelejtetted.
2009. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még akarsz hozzá meni akkor hívd fel, mondd el hogy elfelejtetted, és hogy nagyon nagyon sajnálod, és vigyél neki egy kis apróságot.Biztos megérti, főleg ha érződik a hangodból hogy tényleg röstelled a dolgot.

Én is jártam már így, az autós oktatómmal megbeszéltünk egy időpontot, én odamentem időben, vártam fél órát, felhívtam, mert nem volt ott, erre kiderült, hogy az előző napra beszéltük meg csak elkevertem valahogy az időpontot.Ő előző nap várt ott vagy egy órát, és mivel akkor még nem tudta a számom, nem is tudott hívni, én meg nem hívtam....aztán persze már csak nevettünk rajta.

És még volt egy két időpont amit elfelejtettem.

Szóval nem vagy egyedül:)Az a legtisztább ha felhívod:)

2009. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"...én folyamatosan így járok mindennel. az én tanácsom az, hogy hazudj valami tragikusat, ami közbejött, sose valld be, hogy csak úgy elfelejtetted...."


Ismertem ilyen tipus embert.

Szövegben megjárattam már az egész családját 3x a temetőben és az intenziv osztályon.

Habár a többség sose mondta a szemében de mindenki tudta, hogy egy kamu gép. Hitele nem volt annak amit mond.

Különössen ciki akkor volt a dolog amikor az állása múlt a szaván, de habár nem mondták meg, de nem hittek neki és kirugták.

2009. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!