Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám? Elegem van.

Miért ilyen az apám? Elegem van.

Figyelt kérdés

én 12 éves vagyok tesóm 6 éves

mikor elejtek a tesóm szobájába egy csokimorzsát apám rám üvölt h takarítsam föl, mikor a tesóm kiborítja a faragót a szobámba akkor is üvöltözik velem, hogy takarítsam fel. de csak az apám anyám nem.

annyira elegem van

mit csináljak h ne csinálja ezt?


2011. ápr. 18. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem vagyunk egy korcsoportban, mert én már 18 leszek, de az öcsém most 5 éves. Nekem nevelőapum van, és ha már nagyon idegesít, meg szoktam neki mondani, hogy addig amig igy kiabál velem, már lazán felszedhette volna ő is. A szobádban a te dolgod, hogy kitakaríts szerintem. Én is állandóan öcsém után dzsuvázok, nekem is már elegem van belőle, de nem bízhatom rá az ötévesre h maga után takarítson, azért sokszor már reflex módon csinálom. Szerintem törődj bele, ez a nagytesók sorsa. :( Apuddal meg ne foglalkozz, majd megunja, ha látja, hogy nem kell kiabálnia, mert magadtól is felszeded. Annyit azért el kell mondjak, hogy a kiabálása nem minden esetben jogos, ugyanis ő a szülő, ha a gyerek koszol, neki kell felszedni. A saját szobádban is felszedheti szemrebbenés nélkül, de valahogy az mégis a sajátod, tehát neked hamarabb kell ott felszedned, mint a szüleidnek. A ház/lakás többi területén a szüleid "élvezhetik az elsőbbséget". :D:D :)
2011. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen meg kell beszélni amikor nyugodt.De ha erre sem változik meg akkor nem tudsz mit tenni mit szótalnul felszeded...
2011. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ha meg te koszolsz oda valahová a lakás többi részén, szerintem evidens(egyértelmű) hogy neked kell felszedned. nem vagy már kicsi :) :)
2011. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg beszéld meg vele hogy miért ilyen, de ha nem segít akkor mondd el anyukádnak és együtt beszélgessetek anyukáddal.


[OFF: Örülj hogy egyáltalán van különszobátok mindkettőtöknek.]

2011. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: utolsó szó: az *apukáddal.
2011. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert neked kell feltakaritanod, mert te vagy az idosebb.

Nem ertek egyet azzal a valaszoloval, aki azt ajanlja, hogy a te szobadban azt csinalsz amit akarsz, ha kosz van, nem kell feltakaritanod, ha nem akarod. Fiam is egyszer megprobalta ezt a dumat, mire a valaszom csak az volt. A Te szobad, igen, de a szobad a csaladi hazban van, ahol mindenki rendben tart mindent, es orulunk hogy tisztasagban elhetunk.

2011. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!