Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hol töltöm az estét?

Mit mondjak, hol töltöm az estét?

Figyelt kérdés
Anyu egyedül nevel, nem engedi, hogy a barátomnál aludhassak, pedig már nagyon szeretném, legalábbis most egy estét mindenképp. Mit mondjak, hol töltöm az éjszakát? Ha az igazat mondom, nagyon haragszik rám, nem is engedi... :( Van valami tippetek? Tudom, hogy szeret, de túlságosan félt és még gyerekként kezel. Gyűlölöm a hazugságokat, de most az egyszer megtenném :( ha tudnék jó megoldást... Van ötletetek?
2011. ápr. 18. 14:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi, láttam, hogy módosítottad a kommented, jólesett. :)
2011. ápr. 18. 14:49
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Anyukád át fog látni a szitán. Ha jól ismer, látni fogja (vagy érezni), hogy nem mondasz igazat, félre nézel, elpirulsz, kezed akaratlanul a szád elé teszed stb... Nem ér ennyit.

Miért nem a barátod alszik nálatok? Erről már beszélgettetek anyukáddal? Sosem lehet tudni..lehet, hogy ebbe belemenne.


Ui.: ha pedig lelkizős vagy, nem lesz nyugodt az estéd, nem fogsz tudni kikapcsolni,mert ott lesz valahol az alábbi gondolat "mi lesz, ha rájön...vagy már rá is jött?!"

2011. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Elmész a barátnődhőz tanuulnii délután mert dolgozatott írtok holnap és este felhívód, hogy anyu nem aludhatok-e itt mert nincs kedvem hazamennii már mert fáradt vagyok : D vagy ottalszok a bnőmnél..csak egy a baj, h belekevered a bnődet és a szüleidet :D
2011. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a "Mondd meg az igazat" klubbhoz.


Okok:

1. Ha már most görcsölsz rajta, akkor nem csak ki fog derülni, de még a közös estétek is pocsék lesz.

2. Ha anyukád normális ember, akkor akármennyire is félt, sokkal előbb fog ilyeneket megengedni, ha látja hogy őszinte vagy és megbízhat benned.

Lehet, hogy nem most... de hamarabb, mintha érzi, hogy susmus van a háttérben.


Persze én könnyen beszélek, nekem tök normális anyukám van... de én minidig úgy voltam vele, hogy akárhogy féltem, mit mond, mindig elmondtam neki őszintén... és így soha(!) egy pillanatra sem kételkedett abban, hogy megbízhat bennem...

2011. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélni,ha ne megy,akkor "aludj az egyik barátnődnél"(de őt is avasd be,hogy ha véletlenül utána akar anyukád járni,tudjon falazni). Nem szép dolog hazudni,de én ezt mindig is hülyeségnek gondoltam,hogy ennyit nem engednek meg 18 évesen... Engem apukám akasztott ki mindig ezzel,ha megkérdeztem ottaludhatok-e,visszakérdezett,hogy de minek:D Vajon minek... Hát hogy együtt ébredhessünk fel:D

21L

2011. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!