Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hol töltöm az estét?

Mit mondjak, hol töltöm az estét?

Figyelt kérdés
Anyu egyedül nevel, nem engedi, hogy a barátomnál aludhassak, pedig már nagyon szeretném, legalábbis most egy estét mindenképp. Mit mondjak, hol töltöm az éjszakát? Ha az igazat mondom, nagyon haragszik rám, nem is engedi... :( Van valami tippetek? Tudom, hogy szeret, de túlságosan félt és még gyerekként kezel. Gyűlölöm a hazugságokat, de most az egyszer megtenném :( ha tudnék jó megoldást... Van ötletetek?
2011. ápr. 18. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
korod?
2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Barátnődnél alszol buli után..
2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?
2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Inkább azon gondolkozz először, hogy akkor mit fogsz mondani, ha kiderül, hogy hazudtál.
2011. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen igen...hány éves vagy?
2011. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De ez a baj, hogy ilyenkor hétköznap nem hivatkozhatom a bulira.:( 18 vagyok, oké nagykorú, de nem akarok összeveszni anyával! Itt állok épp az érettségi előtt, nem akarok rossz viszont anyuval. :(
2011. ápr. 18. 14:34
 7/25 anonim ***** válasza:
23%

Hány éves vagy?

Engem anyukám 18 éves korom elött nem engedett ott aludjak a barátomnál. tudta hogy már nem vgyok szüz, de akkor sem engedte.

Ès nem hazudtam neki, mert szerintem igaza volt. bármikor találkozhattam a barátommal, és rossz volt hogy elment este vagy én mentem haza töle, de még gyerekek voltunk.

2011. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

Pedig az igazság a legjobb.A hazugságod úgyis kiderül..(ez olyan mint a Murphy törvénye: ami elromolhat az el is romlik..:) )

Nem írtad mennyi idős vagy,de ha anyukád nem engedi hogy a barátodnál aludj akkor nyomos oka lehet..Én nem hazudnék neki,mert ha kiderül,utána a mérhetetlen csalódást fogod tapasztalni anyukád részéről..

2011. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Tanuló est valakinél?? Mert a héten doga lesz.....
2011. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
bocs..időközben megírtad a korod..de én akkor is az igazat mondanám,és ha nem enged el akkor ezt is tudomásul venném..Nem dől össze a világ..
2011. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!