Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hol töltöm az estét?

Mit mondjak, hol töltöm az estét?

Figyelt kérdés
Anyu egyedül nevel, nem engedi, hogy a barátomnál aludhassak, pedig már nagyon szeretném, legalábbis most egy estét mindenképp. Mit mondjak, hol töltöm az éjszakát? Ha az igazat mondom, nagyon haragszik rám, nem is engedi... :( Van valami tippetek? Tudom, hogy szeret, de túlságosan félt és még gyerekként kezel. Gyűlölöm a hazugságokat, de most az egyszer megtenném :( ha tudnék jó megoldást... Van ötletetek?
2011. ápr. 18. 14:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

ne csapd be anyukádat, rosszul éreznéd magad, és az igazság egyszer kiderül, nincs kivétel

konentrálj az érettségire

2011. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ha egy icipicit is hazudtam anyukámnak, mindig bántott a lelkiismeret. :( Nem is akarom ezt sorozatosan csinálni, mert a lelkem nem lenne nyugodt, másrészt pedig félnék, sőt rettegnék a lebukástól! Ezért akarom csak most az egyszer ezt megtenni. :( Barátomat nem kedveli és félt is engem... valószínű ezért nem engedi..
2011. ápr. 18. 14:38
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

Menj már a nagykorúsággal. Amíg otthon laksz és nem tudod magad eltartani, addig nem vagy az. Amíg itt töröd azon a fejed, hogy hogyan tudnád anyudat átverni addig nem vagy az.

Be kellene bizonyítani, hogy értett, felelősségteljes nő vagy, akiben meg lehet bízni. Nem 1-2 héttel vagy nappal, a te esetedben órával a nagy alkalom előtt kellene ezen gondolkodni, hanem már sokkal hamarabb.

2011. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
Utsó vagyok! Bocsi a kommentjeidből látom, hogy nem a hisztizős p_csa vagy.
2011. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Barátnődnél vagy, tanulni fogtok egész este, ezért inkább nála alszol.
2011. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan leírtam, hogy tudomásom van róla, hogy attól, hogy átléptem a 18-at, még nem változott jóformán semmi, hisz a tanulmányaimat és az ételt, és a mindennapi kiadásokat ugyanúgy édesanyám fizeti, tehát nem lettem önálló attól, hogy 17-ről átléptem 18-ra. Azért írtam a korom, mert többen kérdeztétek.
2011. ápr. 18. 14:42
 17/25 anonim válasza:
77%
Attól függ te mit akarsz.Nekem kapásból a barátnők jutottak eszembe.viszont ennyii idősen beszélned kéne anyuddal,hogy már nem vagy olyan kislány. Bár ez attól is függ hogy mióta ismered a srácot! 1x eltudod játszani a barátnőset. A szülők se olyan naívak,pedig én is azt hittem :)
2011. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Még1× bocsánatot kérek csak addig volt meg, hogy 18 vagy tehát nagykorú és át akarod verni anyudat. A többi kommentedet már csak a válaszom megírása után olvastam mivel közben írtad őket. Ezek olvasása után másképp fest a dolog. De megtettem, hogy rögtön elnézést kértem.
2011. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Ne hazudj anyudnak.Mivel már most görcsölsz rajta,én már most meg tudom mondani neked,hogy le fogsz bukni..Nagy árat fogsz fizetni ha most becsapod anyudat..Gondold végig megérné??
2011. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le kéne ülnötök Anyuddal és komolyan beszélni mindezekről. Hogy lássa, szeretnéd figyelembe venni az ő álláspontját. Attól, hogy nála laksz és ő tart el, valahol mégiscsak átmenet vagy már a felnőtt-lét felé.


A hazugság itt mindent csak elrontana. Én úgy látom Anyukáddal alapvetően jó a kapcsolat, de hidd el, nehéz neki elengedni a lányát, főleg, ha egyedül nevel. Hiszen szeret, és csodálatos volt neki eddig, hogy mindig mellette volt a lánya. Próbáljatok kompromisszumot kötni vele... Esetleg megoldás, ha a fiú jön át hozzátok éjjelre? Mert akkor talán nagyobb biztonságban érezne Téged, ha nem "idegen" helyen vagytok.

2011. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!