Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy fent már ilyenkor?

Miért vagy fent már ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 05:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért!


6.28-as! Te hol laksz, hogy most iratod be a gyermeked az oviba? A másik pedig, nálatok számít a felvételnél beiratási sorrend??

2011. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1.valaszolo vagyok.

Koszonom a kerdest :)


Anyagilag sokkal jobb itt. Mar lassan 3 eve itt elunk. En most a kisfiammal itthon vagyok es ferjem dolgozik csak de meg igy is nagyon jol megelunk, felre is tudjuk tenni a fel fizeteset.

Gyujtogetunk mert haza szeretnenk menni es epitkezni otthon. Mivel tudjuk,hogy otthon most milyen nehez anyagilag ezert igyekszunk osszesporolni annyit amennyit lehet. Sajnos az emberek kenytelenek sok hitelt felvenni es meggyozodesem,hogy nagyon sok embernel komoly depressziot okoz. Ezert jobb lesz ugy haza menni,hogy van felretett penzunk mig nem talalunk mindketten munkat. Egyikunket se varnak vissza a regi munkahelyunkre, mindketto megszunt.


Amugy nagyon honvagyas vagyok. Nincs itt senkink, nehany baraton kivul. Hianyzik a csalad, a barataim de maga az orszag is :(

2011. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 05:46-kor már félúton vagyok a melóban,mert fél 5-kor kelek
2011. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
07:20-as, én pécsi vagyok, itt azt hiszem, az összes oviban most hétfőtől szerdáig van a beíratás.
2011. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, ezt a beíratási sorrendet nem igazán tudom, mi csak egy helyre jelentkeztünk, mert a másik oviban megmondták, hogy ne strapáljam magam, egyetlen szabad hely sincs már.
2011. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!