Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy fent már ilyenkor?

Miért vagy fent már ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 05:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! En meg fent vagyok, Canadaba elek itt meg csak ejfel lesz. Forditanom kell valamit. A kisfiam es a ferjem mar alszanak.

Es te miert vagy fent mar ilyen koran?:)

2011. ápr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy órája nem tudok aludni, pedig elég lett volna hétkor kelnem, ráadásul most csak haszontalanul tudom tölteni az idømet, pedig nagyon sok dolgom lesz ma, plusz tegnap észrevettem, hogy valami baj van a kutya mancsával, de mire kinyit az állatorvos, nekem már nem lesz idøm elvinni szegényt, most töröm a fejem, honnan tudnék "ellopni" egy órácskát erre. Bezzeg a férjem vígan horkol mellettem, irigylem is picit a nyugalmáért :)
2011. ápr. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én 4-kor lesöpörtem valahogy az ágyról a telefonomat.Nem akar bekapcsolni és félek hogy elalszok mert nem fog csörögni..Hát nem kellemes :( Pedig én is aludhattam volna 7-ig.
2011. ápr. 18. 06:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Hello én újságot hordtam ki haverommal néha besegítek neki és jelenleg mos tértem haza:)
2011. ápr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Egy óra múlva indulok suliba, még meg kell írnom a némtet házit, hajat kell mosnom és az öcsémet is felkelteni.


1. válaszoló! Milyen az élet arrafelé? :)

2011. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
beteg vagyok és alig aludtam az éjjel.....férjem 4-kor kelt és felkeltem vele én is.most is az ágyból netezek.
2011. ápr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én most mostam hajat :). 5 - kor keltem, és máris elment az idő -.-. Mindjárt indulok suliba.


U.i.: Jobbulást a kutyusnak!

2011. ápr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én negyed 6kor ébredtem meg,de csak most ültem ide... Nagyon álmos vagyok, de nem tudtam visszaaludni, így most ilyen tök kómásan kell suliba mennem, és 4 előtt biztos nem érek majd haza...
2011. ápr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert dolgom van. Viszem a gyereket hétre bölcsibe (itt van egy köpésre, szóval még lazán ráérek, csak mindig felkelek fél hatkor, hogy tudjak nyugiban teázni, öltözni, sminkelni), aztán intézem az ovis beíratást, mert ha 8-ig nem érek oda, tuti hogy nem jut neki hely, plusz vissza kell vinnem a könyvtárba egy könyvet, mielőtt még több büntetést kapok (mert már egy hónapja lejárt a kölcsönzés, csak elfelejtettem). Meg még millió és egy dolgom van.
2011. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fiam minden éjjel 4x kel,és már 3/4 6 tól fennt van.A lányom 1/4 7 kor kelt.Reggeli kakaó,stb,és megnézem a netet.Majd megyünk oviba.....
2011. ápr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!