Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mond egy...

Szerintetek miért mond egy fiú olyanokat, hogy követ engem? Meg miért szól bele a munkámba?

Figyelt kérdés

A fiú már többször mondta nekem. Ugyanúgy többször fenyegetett azzal, hogy elvesztem a munkahelyem, ha nem változtatok a munkahelyi viselkedésemen, meg így, meg úgy viselkedem a munkahelyemen. Igazából úgy adja ki magát, mintha a főnököm lenne, holott nem a főnököm, a munkahelyi dolgok meg rám tartoznak. Igazából valahol zavar ez, valahol viszont nem érdekel, mert egy hülye szerelmes tyúk vagyok. Nem is foglalkozik velem a fiú, csak hetente hajlandó talizni.

Szerintetek ez veszélyessé válhat?

Már korábban párszor mondta, hogy megver, meg megöl, de élőben ilyeneket még nem mondott. Élőben eddig csak ezt a követős, meg munkahelyes sztorit adta elő.

Amikor először meghallottam, hogy követ, pár napig gázsprayvel jártam, én tényleg szeretem :S, de azért féltem, na. Most nem félek. Kéne?

Meg ne kérdezzétek, mért vagyok vele:S...


2011. ápr. 17. 19:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kösz az utolsó megjegyzést. Picit el voltam szállva agyilag. De azért nem kéne ilyen bunkónak lenni. Elég szar az életem, minden miatt, kívánnék neked ilyen életet, ami nekem van....
2011. ápr. 17. 22:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszi a kivánságot csak elkéstél vele,én sem cukormázban élek,csak van eszem,és ha valaki azt mondja hogy megver megöl stb azt messze elkerülöm.
2011. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, utolsó kommentelő.

Nem akartalak megbántani, ne haragudj. Csak megbántottál.

2011. ápr. 25. 08:54
 14/14 Savlekotő ***** válasza:
Testvérek kapcsolatból születtél?
2022. júl. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!