Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 10-en éves...

Miért van az hogy 10-en éves lányok elk*rvulnak? Olyanokat hallok hogy égnek áll a hajam.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm is olyan r*banc lett hogy már nem is állok vele szóba. Nem értem miért jók ez nekik... Mondta húzzak fel mélyen dekoltált felsőt jobban buknak a fiúk erre.. Na ebből én nem kérek... Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 23. 17:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
te vagy a normális, ne aggódj :)
2010. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval. Szerencsére vannak még normálisan gondolkodó, viselkedő lányok. A baj az, hogy egyre kevesebb, és az elk*rvulás egyre fiatalabban kezdődik.
2010. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Milyeneket hallasz? :D
2010. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

Na az én barátnőmből is ilyen k.rva lett. Meg a legtöbb osztálytársam is az. Pl.: magassarkúba járnak, meg a legminibb szoknyákba, mélyen kivágott pólókba. Meg tiszta szivacsos a melltartójuk, ezt még ők mondták nekem. Tavaly, én meg egyszer bepipultam és rajz órán elmondtam néhány fiúnak akik körülöttem ültek, és nemsokára már futótűzként terjedt a hír. De úgy ordítoztak velem, hogy ez nem is igaz, meg hogy találhatok ki ilyeneket. És azt mondták a fiúknak, hogy az enyém a szivacsos, és nem az övéké, persze ez engem nem érdekelt, mert nem volt igaz, meg amúgy se nagyon érdekel mások véleménye. És az a legjobb, hogyha valamelyik "lazább" órán előveszik az alapozójukat, meg a szemceruzájukat, és ott mindenki szeme láttára "sminkelik magukat". Ami aztán olyan ocsmány lesz. És az se zavarja őket, ha azt mondják nekik a fiúk, hogy minek rád ennyi kence-fice. Mert nekik csak az számít, hogy középpontba legyenek. Pedig mi még csak 7.-esek vagyunk.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett.

2010. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 petrus (: válasza:
83%

veled vagyok én is...

hallottam olyanokat :O 13-14 évesen bement egy kiscsaj suliba részegen... minden hétvégén bulizni járnak, s*ggrészegek... emellett sokáig kint is vannak ligetekbe, nem is egy 17-18 éves srác társaságában... nem tudom hova fajuk ez a világ, de ez valami kegyetlen :S mi lesz itt?! ciki lesz már ha 13 évesen szűz valaki?... nem értem ezeket :/


16/L

2010. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
pl hányan ujjazták meg, stb..
2010. okt. 23. 17:49
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos amióta egyre jobban kitárult a világ az emberek előtt, és szinte a legtöbb terméket erotikus reklámmal próbálják eladni, így a mai tinik ezt a világot követik. Sajnos azok a "sztárocskák", mind magyar mind külföldi téren nem a legjobb példát mutatják.

Igen öltözz csinosan, légy NŐ, de ne azzal, hogy köldökig kivágott felsőt veszel fel. Nem feltétlenül az a csinos, ha mindened látszik a ruhából.

Légy büszke magadra, hogy TE ki tudsz ezzel tűnni, hogy nem majmolod a divatnak mondott világot.

2010. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
Követik azt, amit a tévében látnak, a szülők, főleg az anyák nem figyelnek oda a lányaikra, egymást is beleviszik a hülyeségbe a lányok, és sok mai fiatalnak nem erőségge az előre gondolkodás.
2010. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
38%
Az osztálytársaim(lányok) 2 liter energiaitalokat hoznak be a suliba,megisszák és aztán egész órán fölvannak pörögve:/.
2010. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
12%
R*bancokra is szükség van.
2010. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!