Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 10-en éves...

Miért van az hogy 10-en éves lányok elk*rvulnak? Olyanokat hallok hogy égnek áll a hajam.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm is olyan r*banc lett hogy már nem is állok vele szóba. Nem értem miért jók ez nekik... Mondta húzzak fel mélyen dekoltált felsőt jobban buknak a fiúk erre.. Na ebből én nem kérek... Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 23. 17:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, sok az ilyen :(... Nálunk is nagyon sok lány már festi magát, nekik is szivacsos a melltartójuk, sőt néhány már nem szűz...Pedig még csak 11évesek... A lényeg, hogy van pár ember aki nem követi a példájukat, ahogy én sem :)
2010. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hu akkor jó hogy nem vagyok egyedül... De ez már tényleg nagyon gáz-.- amit egyesek művelnek.. már szinte kivannak égve.
2010. okt. 23. 18:00
 13/30 anonim ***** válasza:
57%
Hát ja már most szinte ki vannak égve. És ráadásul 30 éves korukra már a fél város "végig fog menni" rajtuk, magyarul megd.gja őket. Mikor nekünk már gyönyörű szép gyerekeink lesznek. Nekik meg nem lesz senkiük addigra. És kitudja hány abortuszon lesznek már túl.
2010. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%

Na ez a téma nekem is nagyon a bögyömben van.

Ivaréréskor átmenetileg a lányok "kis ribanccá" válnak, a fiuk meg "durva kanokká". Nem tudnak mit kezdeni a hirtelen megnőtt ösztrogénnel, illetve tesztoszteronnal. De ez hamar elmúlik, megtanulják kezelni az új állapotukat. Addig is a szülők próbálják helyes kerékvágásban tartani őket. És az átmeneti zavar után van idejük felnőni. Ez lenne a normális.


Ehelyett: a média harsog a sexualitásról, az új trendi divat az, hogy légy sexi. Akkor amikor a nyugtatásra lenne szükség. A piac pedig ráveti magát a kamaszokra:

friss hús, a sexualitás mindig nagy üzlet volt, a fiatalokat még az elején kell becserkészni. Ők a legnagyobb üzlet, később már dolgoznak, gyereket nevelnek, nem lehet bármire rávenni őket.


Az eredmény: Testi szerelmet keresnek olyan lányok akik lelkükben még "királylányok, akik fehér lovon királyfira várnak". fiuk, akik még lelkükben " hős jedik" szeretnének inkább lenni. Csak csalódással, bánattal kiégéssel járhat ez az egész..


Szerintem tragikus!

2010. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ja volt egy osztálytársam akinek már 2 abortusza volt.:S Fiúk között is van egy pár de őket nem lehet nevezni ribancnak.. xD de ők ált. ki is használják az ilyen alkalmakat.
2010. okt. 23. 18:08
 16/30 anonim ***** válasza:

Hallottam már azt a kifejezést hogy hímri.anc! XDD

De a fiuknak oly mind1, nekik nem ciki az ilyasmi XS, inkább avval vágnak fel...sajnos...

2010. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
Nyílván nekem is nagyon jó esne, ha foglalkozna velem EGY fiú, de nem az, hogy mindenki engem tapizzon, meg markolásszon, mert sajnos ilyen is van a mi osztályunkba.
2010. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ha a média, a celebek csak egy kicsit is törődnének az ifjúsággal, nem azt kiabálnák: Légy sexi!

Hanem azt: Sportolj! légy egészséges! Tanulj!

De ebbe semmi üzlet. Nem innának, drogoznának, nem vennének folyamatosan új ruhákat.

Az értékálló dolgok hosszú távú örömet adnak. Az nem üzlet, nem lehet elég sokszor újra és újra eladni. Aki a sex-ben keresi a szeretetet mindig csalódni fog, újra és újra megpróbálja. Végül már mechanikusan. Ezért jó sex-hez kötni egy csomó árucikket.


A kamaszkor jellemzője még, hogy a családtól a külvilág felé fordulnak. bizonytalanok, és keresik önmagukat. Hát szép külvilág. Ebbe aztán lehet kapaszkodni!

2010. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is ez van. Egy kiló smink, egyesek - kettesek tömkelege a tájékoztatójukban stb. Szerintük elég gáz, ha valaki tanul ( pl. én ), és nincsenek hármasai. Festetik a hajukat ( 12 - 13 évesen! ), arcukat stb. De legalább ha természetesen, de nem! Piros melír, világosbarna hajjal ( ilyesmi, barna hajjal, és sokkal több csík: [link] ). Gusztustalan! Sőt már cigiznek! Hozzánk is hozzák már dobozostul az energiaitalt, meg alkoholt. Szánalmas. De legjobban az veri ki nálam a biztosítékot, hogy max hangerővel hallgatják fülhallgató nélkül Lady Gaga, Justin Biebör ( vagy mi ), meg Kesha féle csitriket, ha meg rájuk szólok, elkezdik fikázni az én zenei ízlésemet. ( most nem azért, de szerintem értelmesebb olyan zenét hallgatni, amit nem minden második gyerek bömböltet. pl. : oomph! - de lényegtelen ) Ja és van egy ÖTÖDIKES kiscsaj, akinek a hajában van egy jó hosszú, és vastag melírcsík, és 10 centis - na jó 8 centis csizmában jár. De ami ennél is durvább, hogy egy másik ÖTÖDIKES ( !!!! ) a derékig érő, hosszú világosbarna haját feketére festette, és a fél pics÷ja kinn van! Borzasztó.
2010. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%
Ja és én hetedikes vagyok.
2010. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!