Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 10-en éves...

Miért van az hogy 10-en éves lányok elk*rvulnak? Olyanokat hallok hogy égnek áll a hajam.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm is olyan r*banc lett hogy már nem is állok vele szóba. Nem értem miért jók ez nekik... Mondta húzzak fel mélyen dekoltált felsőt jobban buknak a fiúk erre.. Na ebből én nem kérek... Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 23. 17:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én most 7.-es vagyok de a másik 7.be volt egy lány aki tavaly(anno 12évesen)lefeküdt egy 8.-os gyerekekkel.Abortusz lett a vége.A pasi magántanuló,a csajt meg nem látom suliba:S
2010. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%

Korábban nem lehetett az általános iskolában festeni magunkat de még csak körömlakk se lehetett rajtunk, akin volt,azt egyből hazaküldték hogy mossa le.

Aztán csodálkoznak,hogy minden perverz alak megtalálja őket. Aki így kiteszi mindenét,annak kisebbségi érzése van,hogy anélkül különben rá se bagóznának, és csak azért fog kelleni a fiúknak. Ha a gyerek így elzüllik, abban a szülők is hibásak! 18éves kora előtt nem éjszakázhatnának a discoban,nem engedném késő estig bandázni. Van olyan ország,ahol járőrők figyelik a fiatalokat és haza küldik a kiskorúakat.

2010. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
A tinik hazudoznak az ilyen szex történeteknek a fele se igaz, amúgy lassan neked is be kell szerezni egy barátot a felnöté vállási folyamat része.
2010. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt higgyétek, hogy a pasik nem ribancok. De. Ők a legnagyobbak. Ők hajszolják ezt az egészet. A lányok meg belefulladnak ebbe a hímsoviniszta fertőbe. Tönkre fognak menni, és csalódnak. Őket sajnálom.

És miért? Mert egy kis tinilánynak NEM ÉRDEKE hogy szexeljen és szopjon össze-vissza, mert neki ez nem élvezet.

2010. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Miért kurvul el egy 10-en éves lány? Mert az édesanyja és édesapja olyan buta mint a fene. Azt hiszik, hogy a gyereknevelés annyiból áll, hogy megszüli, aztán 18-19 évig életben tartja, aztán kilöki az életbe és büszkén nézi, ahogy szegény gyerek 20 évesen szenved, mert nem tudja, hogy mit kéne csinálni, mi az a szerelem, mi maga a szex, mit jelen szülőnek lenni, sőt még az önállóság is idegen fogalom. De nem baj, hisz ez az élet rendje, felnő a gyermek és szenved, halmozza a hiteleket, szüli a gyerekeket, szerez valahogy egy gagyi állást, ahol épp annyit keres, hogy törlesztheti belőle a tartozásokat és nem hal éhen, aztán 40 évesen észbe kapsz, hogy a fenébe nem így kellett volna, most mi legyen? És elkezd azon gondolkodni, hogy ha újrakezdhetné, mindent máshogy csinálna, belemerül az önsajnálatba és elfelejti, hogy ott van az ő gyereke is, akinek esetleg tovább adhatná a megszerzett tapasztalatait, hogy ő már ne essen ebbe a hibába, de nem. Aztán az a gyerek is felnő és szembesül ugyan ezzel, hogy az élet szar. Közben meg nem, csak nem kapott megfelelő nevelést. És lehet mondani, hogy ez nem a neveléstől függ, de akkor valaki mondja már meg, hogy mitől? Azoktól az átkozott verebektől? Szerintem igenis a szülő feladata, hogy mire a gyerek eléri azt a kort, hogy kezdhet önállóan élni, addigra tisztában legyen vele, hogy a szex, nem csak a kuki és a punci összenyomkodása, a szülés pedig nem úgy megy mint a sims-ben, hogy pördülsz egyet és ott a gyerek. De mindegy, mert úgysem olvassa ezt senki és csak magamat idegesítem föl.
2010. okt. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!

Én végigolvastalak :), és még egyet is értek Veled! Bizony sok minden függ a szülőktől, de attól is, hogy fiatalon iskolába milyen társaságba kerül. Én ugyanúgy nőttem fel, ahogy leírtad, de szerencsére a középiskolába lett egy nagyon aranyos barátnőm, akinél teljesen mást láttam. És nagyon irigyeltem, na nem a szép ruhákért, meg azért hogy mindig volt mit enni, hanem azért a családért ami Őt körbe vette. Miután Velem nem törődtek otthon, igy egyre több időt töltöttem Náluk, Vele tanultam, a szülei szeretek, és szinte második lányukként szeretek. Nekem pl ez volt a szerencsém. Különben nem szégyellem be vallani, de ha Ők nincsenek, Én is olyan szülő lennék amit itt leírtál. DE Nekik hála, komolyan vettem a sulit, tanultam, van állásom, két szép gyerekem, akiket teljesen másképp nevelek. És a legfontosabb van egy igaz barátnőm, immár 23 éve!!!!!!!!!

2010. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
5%

Nekem semmi bajom nincs azzal ha a lányok kihívóan öltözködnek, jó nézegetni őket :P

Csak így tovább lányok!

23/f

2010. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a típikus birka dolog,ahová a fő birka teszi a fejét oda teszi a többi is.

Meg azt hiszik ilyen dolgoktól lesznek érettek, pedig ez a gondolkodásról és hozzáállásról ,magyarul magáról a személyiségről szól.

Az a baj,hogy ezt nem lehet megértetni a mai fiatalok többségével, meg,hogy érett és értelmes pasi (ami sajnos kevés van ilyen okok miatt alakult így) nem fog hülyével komoly kapcsolatra összeállni sőt valszeg még egy éjszakára sem,ha tényleg komoly az illető...

Szóval ne foglalkozz a hülyékkel keress saját társaságot akik olyanok mint te, nekem sikerült ,ahogy mások mondanák hülyékkel vagyok körülvéve, de csak azért,mert nekem ez a normális, nem az a-..........

19L

2010. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

5.-kes lány feketére festett hajjal???Úristen....

na meg a 12-13 éves idióta KISLÁNYOK, aki majnem pucér képeket tesznek a netre és ettől lesznek ők többek....szerintük...

én is anyuka vagyok, nagyon nagy szeretetben és odafigyeléssel neveljük a kisfiúnkat, egyáltalán nem vagyok a verés híve, de ha meglátnék a tizenéves lányomról egy ilyen képet a neten, vagy hazaállítana 11 évesen fekete hajjal, úgy szájba vágnám, hogy leszállna a feje...

2010. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
az ilyen ribi lányokat küldjétek hozzám megnevelem én őke t:P
2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!