Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom! Anyu már olyanokat...

Nem bírom! Anyu már olyanokat mond h én már kikészülök! Miért kell olyanokat mondania h megöli magát? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szüleim válni fognak,de csak jövőre mert anyunak még nincs állandó(bejelentett)munkája.

Nevelő apám folyamatosan b*szogatja anyut,tesóim előtt elhordja minden k*rvának,ha anyu próbálja nevelni a gyerekeket egyből beszól nevelőm h ő a primitív,nevelőm köpdös,ütöget mindent ha olyan kedve van,velem is bunkó,a gyerekeivel meg csak jópofizik!

Anyu már nem bírja idegekkel,minden nap sír,kikészül és azt hajtogatja h ha december elején nem sikerül kirakni apámat a lakásból,ő fog elmenni,és nem fogjuk tudni h hova.

Ha pedig ezalatt az egy hónap alatt ő tönkre fog menni idegileg,alkoholista lesz mert szerinte csak úgy tudja elviselni ezt az egészet,és kiugrik az ablakon:S:S:S(Nem viccel,már legalább 8x próbált öngyilkos lenni különböző módon,és ebből legtöbbször én mentettem ki!!)


Nem bírom ezt az egészet,legszívesebben én mennék innen el,de ezzel nem oldom meg a problémákat!!Szeretem anyut,tesóimat is,szeretném ha végre egy normális család lennénk,de amíg nevelőm itt van csak a mindennapos balhét hallgatom,és nem tudok mit lépni!


Írhatnék részleteket,mit szokott csinálni a nevelőm,de akkor senkinek nem lenne türelme elolvasni.


Segítsetek!!Mit csináljak,tegyek?


2010. nov. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos nagyon sajnállak, családtagoktól nem lehet segítséget kérni?? minél előbb el kell menni. Ugye nem zaklat téged úgy?
2010. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt az apád a fő probléma.Kinek a nevén van a lakás?Ha anyukádén van(esetleg a tieiteken is),meg kell neki mondani,hogy menjen el.Ha,ugyanis,a lakás a legcsekélyebb mértékben sincs az ő nevére írva,és nem hajlandó eltávozni,simán elhurcolhatja a rendőrség.
2010. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Családtagok??:( Sehol senki... Ilyenkor mindenki meghúzza magát! Nevelőm részéről senki nem áll melletünk (anyu+én+gyerekek),csak a nevelőmet tudják védeni(pedig nincs miért,egy agresszív állat a nevelőm,és ezt ők is tudják!)

Anyu részéről,persze mellettünk állnak,de vidéken élnek,pénzük nincs felutazni.


100%-ig anyué a lakás,épp ezért próbálja anyu kirakni.


Utálom ezt az egész helyzetet!Az elmúlt 2 hétben semmit nem alszok anyu kijelentései miatt:( Mindennap attól rettegek h végez magával,vagy h bántja a nevelőm.

Amúgy hozzám nem nyúlt olyan szinten,még ez a szerencse.

2010. nov. 1. 16:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy magától 100% h nem fog elmenni!:S
2010. nov. 1. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Kihívjátok rá a rendőrséget!

Ezzel ne húzzátok az időt hogy Ti próbáljátok kirakni mert nem lesz változás!

A rendőrség majd szépen eltávolítja hameg ellenkezik akkor elviszik még az örsre is.

2010. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a rendőrség azzal sem foglalkozott amikor én hívtam fel még anno kb 5.esen h a nevelőm kardokkal vagdossa a bútorokat,meg anyu felé is tartotta...
2010. nov. 1. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!