Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden rokonoddal szívesen...

Minden rokonoddal szívesen találkozol?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 22:52
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
83%
én igen :) szeretem őket.
2011. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén?

Nem. Csak édesanyámmal, a mamámmal és a testvéremmel vagyok jóban. A többieket nem szeretem, az apámat különösen. Megvan rá minden okom.

2011. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, s megüt a guta, amikor úgy kell tennem, hogy igen.
2011. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Hát kevés az a rokon, akivel szívesen találkozok. :D

csak a 3 tesóm, és a nagyszüleim.

A többivel csak muszájból, és minél ritkábban. Úgy 2 havonta egyszer. :S

2011. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
hangulat és helyzetfüggő, de általában szivesen :)
2011. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én az unokabátyámim gyerekével nem szívesen, főleg a fiatalabb unokabátyáméval aki amúgy most 15, de már évek óta flegma, azt hiszi, megengedheti azt, amit az édesapukája gondol, hogy gúnyolódhat velem meg ilyenek. Én amúgy 27 vagyok férfi, ja és ő csaj. Csak mikor fentvagyok náluk pesten, nem kezdek vitába, nincs értelme összeveszni, az apjának meg ha megmondanám kapna biztos.
2011. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindenkivel jóban vagyok de egyikkel sem találkozom szívesen. Szüleimmel viszont szoktam találkozni mert egyelőre muszáj, nagyszüleimmel és a távolabbi rokonokkal egyáltalán nem, velük minek találkozzam?
2011. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Hát vannak akikkel igen,vannak akikkel nem..de mégis muszáj, és ez a legrosszabb. Főleg apámmal,és annak szüleivel nem találkozok szívesen -.-
2011. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 féltesóm van és egy apám. Tesókkal szívesen, bár évente alig párszor látjuk egymást, apám heti 4-szer kell elviselnem, sajnos még vele lakom. (részeges, pénz elverő, többi napot pedig pároméknál töltöm)
2011. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kicsi a család, apukámnak egy bátyja van, vele nagyjából szökőévente találkozom, de annyi elég is. Anyukámnak pedig egy elvált nővére, felnőtt gyerekekkel, velük pedig karácsonykor és szilveszterkor találkozunk, és igazából belőlük sem hiányzik több. De valszeg ez azért van így, mert amióta az eszemet tudom, soha nem is találkoztunk gyakrabban, sose voltak családi "bulik", így aztán mikor egy évben kétszer találkozunk, nem is nagyon tudunk miről beszélgetni. Bár ez a másik részről sincs másképp, ha pl a rokonok jönnek karácsonykor, kb fél 12re érnek ide, és fél 2ig maradnak, szóval csak kajálnak, aztán lépnek is. Fura egy család vagyunk.
2011. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!