Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elutasítást hogyan lehet...

Az elutasítást hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sok pozitív emlék, sok pozitív gondolat, sok pozitív érzés, de semmi több.


Állítja ő.


Hogyan lehet ezt megemészteni??


Elég gyakran találkozunk meg beszélünk telefonon, jó barátságot ápoltunk, legalábbis eddig.


Most nagyon rossz. Tudom, hogy az idő szépen-lassan majd mindent megold, de mégis, hogyan lehet ezt könnyebben átvészelni?


2011. ápr. 16. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy sehogy, de ha igazán szereted az illetőt, akkor nagyon nehezen. Én is kb. így jártam, nekem viszont még csak nem is válaszolt semmit csak 4 hónap múlva. Azóta még egyszer ennyi idő eltelt és ugyanott tartok. Persze lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Kívánom, hogy neked jobban sikerüljön.
2011. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hogy jön a szakitáshoz az hogy miota van munkaviszonyod? Bocs de nem szabad ennyit agyalni mert bekattan az ember csipd ki magad és meny el valahova a haverokkal.
2011. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben. Nekem azt mondta, hogy nagyon aranyos, rendes, kedves vagyok, de nem akar velem járni.

Nekem úgy sikerült elfelejtenem, hogy nem találkoztam vele, és nem láttam, próbáltam másokkal ismerkedni, és elfoglalni magam. (én elkezdtem sportolni)

Szerintem te is foglald el magad, és próbálj meg nem gondolni rá. Nehéz lesz, de az idő majd megoldja, itt csak ez működik.

2011. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én megmondom neked:

1. Ha tényleg szereted őt, akkor tiszteled is. Ha tiszteled, akkor tiszteletben tartod a véleményét, hogy nem akar tőled semmit.

2. Mivel nem jártatok együtt, nem volt semmi, nem is belé vagy szerelmes, hanem a szerelem lehetőségébe. És ez nagy különbség.

2011. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ő nem hülyített, nem ámított, akkor nem is vállalt semmiféle felelős kötelezettséget a kapcsolatotok alakulására nézve. Ha nem akarsz egy kis szerelmes csitriként nevetségessé válni, akkor a fájdalmadból semmit sem éreztetsz az illetővel. Sőt, a legjobban azt tennéd, ha minden kapcsolatot megszüntetnél vele. Én férfi vagyok, de jártam szinte majdnem tökugyanígy. De nekem a nagy egóm fölékerekedett az érzelmeknek. Belezúgtam egy lányba, azt mondta lesz folytatás, de neki nem volt telefonja otthon, a mobil nem volt elterjedt. Nekem volt, neki nem, néha ő hívott fülkéből. Aztán eltűnt. Én kinyomoztam, hogy hol lakik, elmentem a ház elé és vártam. Ez már azt követően történt, hogy sok levelemre nem válaszolt. Egy ór várakozás után jött egy csávóval. Én kipattantam a kocsiból és nem agresszíven, de kérdőre vontam, hogy miért nem jelentkezett. Ő meg hebegett habogott dadogott, hogy közbe összejött valakivel. Én erre annyit mondtam, hogy legalább szólt volna, akkor nem keresgélem. És padlógázzal elhajtottam. Érdekes, engem addig viselt meg a dolog, amíg kételyek között őrlődtem. De amint megtudtam, mi a helyzet, kicsit mérges voltam, de meg is könnyebbültem. Aztán hosszú évek múltán, már egy új és sokkal komolyabb kapcsolatban a jelenlegi párommal bementünk a Pólus center DM üzletébe. A pénztáros nagyon megbámult, mikor fizettem. Először nem esett le a tantusz, csak miután a névtáblájára néztem: ő volt az, az egykori eltűnős csaj... Bennem már semmi rossz érzést nem keltett. Még a páromnak is elmeséltem a sztorit, mert neki is feltűnt a furán viselkedő pénztároscsaj, de semmi neheztelést nem éreztem már.
2011. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Georgina Bojana válasza:

A legnagyobb gond, hogy szeretet nélkül élsz. S, ezért egy olyan személyt ,,cicomáztál" fel rózsaszín tulajdonságokkal, aki erre nem kiváncsi. Neked szenvedést okoz, mert valakibe bele akartál kapaszkodni, megértelek. Nagyon is.

A lényeg, lépjél túl. Hidd el, életed hosszú és biztosan eljön az, akit annyira vártál. Ne töltsd feleslegesen az éveket, tanulj, képezd magad, tanulj nyelveket, járj tanfolyamra, s közben legyél önző! Foglalkozz többet magaddal. Mikor voltál fogásznál? Tedd rendbe a fogaid, az egészséged, menj el általános kivizsgálásra nem nagy ügy: vér- vizeletvizsgálat. Ezt is időnként el kell végeztetni. Ne mélyedj a szomorú hangulatba. Minden reggel amikor belenézel a tükörbe, azt mondjad jó hangosan bele a két szemedbe: ,,nekem minden sikerül, sikerül, sikerül! A bánat elkerül, elkerül!" A legfontosabb, hogy alkoholhoz ne nyúlj! Az egy csapda! Sokan azt hiszik, bátorságot, erőt ad, nem igaz. Tönkre teszi az életeket! Ne szokj rá a cigarettára, mert nemcsak az egészséged bánja, de a pénztárcád is. A cigaretta áráért már megcsináltathatod jó fazonra a hajadat, a körmödet, szoláriumba is elmehetsz vagy strandra. Válasz olyan embereket, akik optimisták. Vedd magad körül olyan emberekkel, akik pozitív sugárzást adnak, nem akik magukba roskadva panaszkodnak. Te az én vállamon, én a te válladon bömböljük ki a fájdalmunkat. Ez nem vezet jóra! Erősítsd meg a lelkedet, csak azért is! A legfontosabb, járjál úszni, tanulj komolyan, készülj az életre. S, közben foglalkozz magaddal, hidd el, ha egy szép ápolt, mindig frissen frizurázott, csini csajszi néz Rád vissza a tükörből! Neked is jobb lesz a kedved! Soha ne tégy fel mindent egy lapra! Utánad fussanak, ne érezzék, hogy Te szeretnél kapcsolatot. Éreztesd, hogy Téged ki kell érdemelni. A pasik teperni szeretnek a nő után. A vadász-szenvedély ez ami még nem törlődött ki belőlük. Aki csak úgy feltálalja magát, sőt a házasságot pengeti, könnyen elhagyják. Rettegnek a kötődéstől. A másik, a papír soha nem old meg semmit. Az már akkor kell, ha több éves kapcsolat után, elhatározzátok hogy jöjjön a kis trónörökös. Akkor igen, ez fontos. De addig, örülj az életnek. Aztán nehogy azt hidd, minden párkapcsolat öröm! Van benne üröm is rendesen! Csak ezt nem tetoválják ki a homlokukra. Milyen sok házasság megalkuvásra alapul. Már ott a gyerek, ott a hitel, ott a ház, a pasi pedig barátnőd tart. A feleség a gyerekekkel egyedül otthon, kiszolgáltatva, a férj minden fillérrel elszámoltatja, s hol van már a szeress most érzése? Azután mennyivel jobb egyedül, de nem magányosan, ezért mondom íratkozz fel valamilyen tanfolyamra. Ott is szembe jöhet Veled az Igazi! Mást mondok, nem savanyú a szőlő, de jobb egyedül, mint körberakva gyerekkel és üt, ver, italozik a férj. Istenem óvjon meg az ilyen élettől! Hangsúlyozom, legyél önző! Foglalkozz többet magaddal, s elszalad az idő, ne hagyj magadnak egy percet sem a síránkozásra. Ép vagy, csini is, ha nem - azzá teszed magad! Fel a fejjel! Csak optimistán nézd az életet!

2011. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled. Én is hasonló helyzetben vagyok, bár mi nem voltunk olyan nagyon közeli barátok, inkább csak haverok.


Nem tudok most mit mondani, csupán annyit, hogy átérzem, mit érzel. Mondhatnám, hogy akkor nem ő van neked megírva, de tudom, ez ilyenkor nem vigasztaló.


Később biztos rá fogsz jönni, meg én is, hogy miért alakult ez így, hogy nem lett semmi az illetővel.

2011. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Georgina nagyon jót írt! Én is hasonló helyzetben vagyok,de ez sokat segített!Már jobban is vagyok! Köszi! :)
2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

22:47-nek: igen,én is ugyanezt éreztem sokáig,nagyon találóan fogalmaztad meg, csak nem akartam kérdőre vonni,mert azzal csak az ő szemében váltam volna nevetségessé.:(

elözö voltam

2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!