Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni az...

Hogy lehet feldolgozni az elutasítást?

Figyelt kérdés
Szépen induló kapcsolatban ha a másik egyszercsak hátat fordít azt lehet kezelni? Mi a teendő a szív megszakadása ellen?
2009. okt. 23. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lány vagy, mert ez a hátat fordítás fiúkra jellemző :S Nekem anno egy fél év szépen induló ismerkedés után szó nélkül lelépett... Én bíztam benne egy darabig, hogy visszajön vagy legalább magyarázatot ad, aztán ahogy teltek a hónapok rájöttem, hogy ilyen ember nekem nem is kell... Mire ezt ki tudtam mondani magamban, addigra már nem is hiányzott annyira..
2009. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tényleg lány vagyok. Köszönöm szépen, akkor marad az idő mindent megold verzio.
2009. okt. 23. 00:14
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Legjobb kideríteni az okot, aza közvetlenül tőle megkérdezni - de csak akkor, ha a továbbiakban már nem találkoztok, és nincsenek közös barátaitok. Ha vannak, akkor inkább ne nyomozz, mert azzal kimutatod, hogy Téged ez mennyire bánt/bosszant - lehet amúgy, hogy anélkül is megtudsz valamit. Ha nem derül ki semmi, illetve olyan a szitu, hogy jobb érdektelennek mutatkozni, akkor meg arra gondolj, nem biztos, hogy Benned van a hiba! Lehet, hogy ő képtelen a kapcsolatra, vagy eleve úgy állt neki, hogy nem akarta igazán! (nekem nemrég volt egy iylenem) Ha meg Benned van a hiba, akkor is benne van a nagyobb hiba, mert lehetett volna benne annyi, hogy eléd áll és megmondja, mi baja van, vay akár csak azt, hogy szakítani szeretne, mert stb. A legundorítóbb dolog elsunnyogni. Semmiképpen sem a Te jellemedben van a hiba, nyugodj meg, ő a f.szkalap, nem Te!
2009. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor en is magamat okoltam, hogy biztos en rontottam el valamit, aztan rajottem hogy nem. Gyava egy alak volt, meg szakitani sem tudott tisztessegesen, vagy megmondani, hogy mi nem stimmelt. Idokozben van egy 1,5 eves gyonyoru fiam, es egy imadott ferjem. O azota is egyedul el, es keresi az igazit, immaron 5 eve. Tedd tul magad rajta...Sokkal jobbat erdemelsz es el is fog jonni! Hallgasd a kedvenc zeneidet, sportolj, lovagolj,menj el konyvtarba, bringazz, legyel sokat jo levegon es menj vidam tarsasagba. Par het az egesz es mar nem is emlekszel ra!
2009. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy csak időre van szüksége. Semmiképp ne piszkáld.

Olvasd el a Mars és Vénusz párkeresőben c. könyvet. Abban vannak ilyen szakaszok leírva.

A bizonytalanság is egy szakasz. Ha nála ez van, s te lerohanod, akkor végleg elmenekül, sikítva.


Az is lehet, hogy több vasat tartott a tűzben még az elején, s nem rád esett a választás. Neked is meg kéne próbálni így indítani. Egyik csak bejön.

2009. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd túl magad rajta,és legyen benned annyi méltóság,hogy akkor sem állsz szóba vele többet ha térden állva könyörög a kegyeidért.Ha szerelmes lenne beléd nem lépett volna le,nem lenne min gondolkodnia.Erre ne várj,ostobaság lenne.

Lépj túl rajta,és ha felbukkanna újra ne vegyél be semmilyen ócska kábító dumát.Ez a pasi egyszerűen tisztességtelen önző és aljas,nem lenne méltó társ hozzád.

2009. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Igazatok van. Nem tudom, mennyi ideje történt ez a dolog, és pontosan mit értek az alatt, hogy hátat fordított. Azért az nem mindegy.

Ha leírod, esetleg pontosabb tanácsot is tudunk adni.

Én a helyedben megkeresném, és szépen, érzelmek nélkül megmondanám neki, hogy szeretném tudni, hogy mi oka van ennek. Vagy válaszol, és elmondja, vagy kertel, vagy nem is foglalkozik veled. Ha elmondja, akkor magamban levonom a következtetéseket, megmondom neki, hogy rendben, és otthagyom. a lényeg, hogy ne mutass ki érzelmet, hogy ez mennyire fáj neked. Persze beszélhettek róla, de fotnos, hogy türtőztesd magad. Ne vágj a fejéhez semmit, hallgasd meg. Ha valami képtelen dolgot mondd, akár nevesd ki, és hagyd ott. Ha olyat, ami csak egyszerűen nem igaz, akkor mondd, hogy ez nem így van, és utána hagyd ott. Ha pedig olyat, ami valóban probléma, nos akkor nehezebb, mert 2 út van, vagy hogy megpróbálkozol azzal, hogy felajánlod, hogy oldjátok meg, vagy hogy azt mondod, hogy igen, ez télleg baj, vagy bocsi, de ilyen vagyok, és otthagyod.

Ha kertel, akkor megkérdezheted, hogy jó, ez jó volt arra, hogy valamit mondj, de mi az igazság. Valószínüleg nem fogja elmondani, és tagadja, hogy nem igaz. Akkor mondd azt, hogy hát persze, mosolyogj, és hagyd ott. Ő fogja rosszul érezni magát. Ha elmondja az igazat, akkor lásd az elsőt.

Ha pedig arra sem méltat, hogy válaszoljon, akkor hagyd ott a p*icsába, egy utolsó szemét.

Egyébként pedig ez után a beszélgetés után ne keresd többet. Ha akar, akkor majd ő lép, te ne alázd meg magad miatta.

És próbáld nagyon élvezni az életed. Egyenlőre próbáld nagyon sűrűre tervezni a programod. Minden olyan dolog jó, amit élvezel. Tegyél új dolgokat, találkozz régi barátaiddal, hidd el, segyteni fog:)

2009. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm. Még ott tartok, hohy hátha visszajön.....
2009. okt. 23. 10:33
 9/14 anonim válasza:

De tényleg mit jelent a hátatfordítás?!

Se szó, se beszéd faképnél hagyott?!

Ha nem reagál 1-2 telefonra +max 1 üzenetre akár milyen formában is akkor ne strapáld magad. Ha csak nem adhattál mégis okot rá, (de ha ide felteszel egy ilyen kérdést nem hiszem!

Mindenesetre ha megoldódott akkor sztm írj ide!

Mások okulásásra!

2009. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne, ha legalább tömören megosztanád, hogy mit történt, mert a hátatfordítás sok mindent jelenthet.
2009. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!