Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elutasítást hogyan lehet...

Az elutasítást hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sok pozitív emlék, sok pozitív gondolat, sok pozitív érzés, de semmi több.


Állítja ő.


Hogyan lehet ezt megemészteni??


Elég gyakran találkozunk meg beszélünk telefonon, jó barátságot ápoltunk, legalábbis eddig.


Most nagyon rossz. Tudom, hogy az idő szépen-lassan majd mindent megold, de mégis, hogyan lehet ezt könnyebben átvészelni?


2011. ápr. 16. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy...

Vagy talán úgy, hogy nem roskadsz magadba.Társaság, barátok, stb....

2011. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Semmi konkrétat nem írtál le,szóval így nem nagyon lehet segíteni.
2011. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Barátságnak indult, részemről szerelem lett. Beszélgettünk, kiböktem, erre volt a válasza ez:

"Sok pozitív emlék, sok pozitív gondolat, sok pozitív érzés, de semmi több."

Magyarul így jártam :-)



26N

2011. ápr. 16. 22:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tudomásul venném, de szerintem az illető pont emiatt akarná újra a kapcsolatot ha kapcsolatról van szó. A legjobb ilyenkor nem bepánikolni mert egy pánikba esett ember, kinek vonzó? Ha látja rajtad hogy a döntést elfogadtad és nem pánikolsz, hidd el ezzel teszel a legtöbbet azért hogy újra érdekes legyél a számára. Tapasztalat!
2011. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártatok,ergo az érzés,amit most érzel,kb "felesleges". Félre ne értsd,de így nincs,ami hiányozzon.Így vágyakozol utána csak,ami "felesleges" érzés,elvégre nem csókolt meg,nem ölelt át,nem tudod,milyen érzés vele lenni egy kapcsolatban. Az a véleményem,hogyha mindezt átgondolod,ha átgondolod mi az,amit hiányolsz benne,könnyebb,nekem legalábbis hasonló helyzetben csak ez segített. Átgondoltam,hogy

megéri-e olyasmit siratni,ami sosem volt az enyém,és arra a következtetésre jutottam,hogy nyilván oka van,hogy nem jöttünk össze,és amit érzek,nem szerelem,csak egy vágyódás utána.A szerelem viszonzott érzés,a többi felesleges gyötrelem,ha nem viszonozzák. Innentől kezdve értelme bizony nincs siratni valamit,ami sosem volt a tiéd.Jön majd másik ember,aki viszonozza,amit érzel...erre gondolj! És tényleg ne roskadj magadba,az gyengének mutat, és időfecsérlés.Adj magadnak pár napot,amíg rendbe teszed a lelkedben az elutasítást,amíg elfogadod,aztán lépj tovább,hogy teret engedhess olyan embereknek,akik viszonozzák a vágyakozásod,és szerelmes lehetsz.

2011. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szóval még csak nem is voltatok együtt? Nem akarlak megbántani de ez még semmi az élet fájdalmas dolgaiból akkor azokat hogy fogod elviselni?
2011. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Épp ugyanebben a bajban vagyok,pont most írta,hogy nem szeretne semmit,pedig nekem nagyon úgy tűnt és testileg is nagyon kívántam


És az a legrosszabb az egészben,hogy úgy lesmárolnám de nem lehet:(


Szerintem csak az idő fogja megoldani a problémánkat,vagy egy másik csajszival való kavarás,habár az nem ,vagy legalábbis nálam nem

2011. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


22:21-nek:

Köszönöm hogy válaszoltál! Csak egy pici hozzáfűznivaló: 26 éves vagyok, 14 éves korom óta folyamatosan, suli mellett is dolgoztam, 2 fősulit elvégeztem. Az anyám alkoholista, az apám +.

Mindezekkel már megbirkóztam...

ez is menni fog, csupán érdekel más emberek tapasztalata ezügyben.

2011. ápr. 16. 22:33
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Nehezen...
2011. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ugy, ha az elutasitast is ugyanolyan hévvel közli, mint amilyen szinten kifejezesre juttatta az elmult honapokiban, evekben a vonzalmát.

Vegulis felépitett Veled egy kapcsolatot, Benned ez kicsirazott, most akkor vagdossa le a bimbaidat, ha nem kell neki, ennyi gondoskodassal tartozik. Felelos azert, akit megszeliditett.

(35/L)

2011. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!