Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témákban írjak még?

Milyen témákban írjak még?

Figyelt kérdés

Nos, az a feladatom egy vizsgához, hogy egy blogot készítsek ami a kistestvéremről szól, eddig 3 bejegyzést készítettem. Adnátok még ötleteket, amivel feldobhatnám?

[link]

egyébként mi a véleményed a blogról?

nem egy profi blog, még soha nem csináltam ehhez hasonló feladatot... köszönöm :)


2011. ápr. 14. 14:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nekem is megtetszett ez az írás, nagyon megszerettem. Anyukánk jól van már köszönjük szépen :)
2011. ápr. 14. 15:07
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát én még életemben nem érzékenyültem el ilyesmin... Na most sikerült. Nagyon tetszik a blog!

Sajnos nem tudok segíteni, mert nem értek az ilyesmihez, de ezt lekellett írnom, hogy nagyon szép dolgokat írtál és rettenetesen jó volt olvasni.

22/L

2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
örülök neki :) nem is gondoltam volna hogy ennyire tetszik :)) köszönöm szépen!
2011. ápr. 14. 15:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jókat írtál eddig, én is megkönnyeztem!

Pár tipp:

írj a kisebb koráról is. Amikor elkezdett oviba járni pl. mi volt a jele, barátnők, fiúk :D, aranyköpések.

Írj egy kérdőívet felnőttes kérdésekkel (mi lesz, ha nagy lesz, szeretne-e gyereket, hányat, fiút vagy lányt, mire jó a pénz, mennyire fontos szerinte... jajj, most nem jut eszembe több, de lehetne ezen agyalni.) Szóval állítsd össze és amikor úgy látod, lehet vele beszélgetni, kérdezd ki és írd fel a válaszokat. Et szerintem tök jó lenne a blogba.

Címe lehetne: az élet gyerekszemmel vagy ilyesmi.

Meg írhatnál arról is, hogy mennyire érezhet ő a testvérének és mennyire vannak benned inkább anyai ösztönök...

2011. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm ez nagyon jó ötlet, meg is csinálom, ha hazajött :)

most írtam új bejegyzést :)

2011. ápr. 14. 15:43
 16/18 habibi ***** válasza:
nem tudok neked jó tippeket adni, csak annyit mondanék, hogy most én itt bőgök, mert annyira mély hatással van rám a blogod. nagyon szép! Csak így tovább!
2011. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kötözködni szeretnék, távol álljon tőlem! Csak mivel írtad, hogy ezen múlik az érettségi jegyed, nem bírom ki, hogy ne írjam meg: alapvetően nagyon tetszik a blogod, kedves, aranyos, viszont több helyen zavaró helyesírási és nyelvhelyességi hibákat találtam. Ez legtöbb esetben szóismétlés, helytelen igealak használata, írásjel hiánya, stb. Tényleg nem szóltam volna érte, mert a tartalmi része nagyon elvarázsolt...Az egyetlen oka, hogy ezt megírtam tényleg csak az, hogy ha ezután átnézed a szöveget és kijavítod azt a pár hibát, akkor biztos ötöst fogsz rá kapni! :) Kár lenne, ha ezért húznák le a jegyed...márpedig belekötnek mindenbe, amibe tudnak...:S Remélem, hogy segíthettem, és nem bántásnak, vagy fikázásnak vetted a hozzászólásomat! Az érettségihez pedig egy nagy kalappal, majd írd meg, hogy sikerült!
2011. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, nem veszem annak :)

majd átnézem és megpróbálom kijavítani :)

2011. ápr. 20. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!