Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témákban írjak még?

Milyen témákban írjak még?

Figyelt kérdés

Nos, az a feladatom egy vizsgához, hogy egy blogot készítsek ami a kistestvéremről szól, eddig 3 bejegyzést készítettem. Adnátok még ötleteket, amivel feldobhatnám?

[link]

egyébként mi a véleményed a blogról?

nem egy profi blog, még soha nem csináltam ehhez hasonló feladatot... köszönöm :)


2011. ápr. 14. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, segíteni nem tudok, de nagyon kedves lehetsz és jót bőgtem a blogodon...
2011. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos. :)

Írhatsz arról amikor először kellett rá vigyáznod, milyen vicceseket mondott, hogyan viszonyul hozzá a család, és hozzád?



(De számomra döbbenetes, hogy ilyen feladatot adnak iskolában, hogy blogot csinálj a neten magadnak. Én tuti nem engedném meg a gyerekemnek, hogy a neten teregesse ki a családunkat.)

2011. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes:) Szerintem nem rossz elsőre:) Gratula. Esetleg valami színes háttér feldobná.
2011. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, nem ez volt a cél csak úgy jött minden amikor elkezdtem írni.. :)

egyébként ha gondoljátok írhattok komit (oda) :)

2011. ápr. 14. 14:51
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik.mondjuk még leíratod,hogy miket szokott játszani vagy egy napját.
2011. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem sima feladat, média érettségimnek a projekt munkája más szóval ezen múlik az érettségim :) meg egy 6oldalas esszén..
2011. ápr. 14. 14:52
 7/18 A kérdező kommentje:

a háttérrel az a baj, hogy fogalmam sincs hogy hogyan kell :( nem vagyok egy nagy gépes zseni főleg nem ilyen téren :)

köszönöm szépen az ötleteket el is kezdtem írni a hugom egy napját :) olvashatjátok majd később is :P :)

2011. ápr. 14. 14:55
 8/18 anonim ***** válasza:
meg az írásbeli részén. én is érettségiztem médiából, IMÁDTAM azokat az időket. hajrá:)
2011. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. ápr. 14. 15:01
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon megható,ahogy a testvéredről írsz!Jó lett a blog is,de írhatnál még,mert szívesen olvasnám!Remélem édesanyád jobban van,minden jót kívánok neki és nektek is!
2011. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!