Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

Az a helyzet,hogy sokkal jobban szeretem az apukámat,mint anyukámat. 1-2 éve volt olyan időszak,mikor majdnem elváltak,mert anyukám játszott egy idióta játékot,billiárdozott más férfiakkal(neten).Lebukott apukám előtt és nagyon rossz volt kettejük viszonya.Anyukám nagyon szeret engem,egyszer csak 1000 Ft-ja maradt(nem vagyunk szegények,csak vásárolt és ennyi maradt) és azt is rám költötte.Nagyon sajnálom,szarul érzem magam,mert nem tudom szeretni.Mindent megtesz értem,de én apukámat imádom és sajnálom amit vele tesz.Múltkor is Ő a laptopon játszott a másik szobában,kimentem hozzá és valami randioldalon vagy min levelezgetett.Nem tudom mit tegyek,nem merném elmondani az apukámnak,de sajnálom Őt,amiért anyám így viselkedik vele.Azért nem mondanám el neki,mert el tudom képzelni,hogy öngyilkos lenne.


Elnézést kérek ezért a hosszú szövegért,és kérlek tekintsetek el a helyesírásomtól,a sok ismétléstől.


Köszönöm a válaszokat!!

12|L


2011. ápr. 13. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát ilyenek ezek a felnőttek. Ez az ő dolguk, nem szólhatsz bele.

Az, hogy most úgy érzed, hogy apukádat jobban szereted, jogos.

Egyszer mindenki lebukik, anyukád is le fog, ez a dolgok rendje.

2011. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
84%
Egyszer meg kéne azt csinálnod az anyukáddal hogy leülsz vele egy kicsit beszélni... Kérdés elé állíthatod hogy miért jó ez neki! Mondd el neki a lehetőségeit pl.: hogy normális lesz, a családi szeretet örömei... stb... De csak tapintatosan, ne zúdíts rá mindent. Többször is csináld meg vele és ha pl. megint "randizik" akkor szólj rá! ennyit tudok mondani... :D
2011. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnállak:(

Anyukád mindenesetre téged biztosan nagyon szeret,csak apukáddal romlott meg a viszonya.Igazából nem tudom mi lenne a helyes.Az se jó hogy neked 12 évesen az anyukád randioldalazását kell nézned,mikor ott van neki apukád.Ahhoz már viszont elég idős vagy,hogy anyukáddal beszélgess egy kicsit erről,kérdezd meg miért teszi.Szerintem van közöd hozzá!Nagyon is!

2011. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első dolog ami beugrott,hogy a kérdező nem 12 éves.
2011. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Gusztustalan mikor a szülők ezt művelik egymással,ráadásul még arra is szarnak,hogy a gyerek látja és érzi..sztem ne tegyél semmit,sokat ugysem tudsz. Valószinüleg tudnak egymás szennyeséről,csak nem akarnak róla tudomást venni,vagy ilyen olyan okokból nem válnak el. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe hoznak téged a saját szüleid.:(
2011. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De,12 éves vagyok. Kérlek,ne jöjjetek csapatostól itt leordítani a fejemet,hogy nem vagyok 12 éves. Köszönöm a válaszokat,mindenkinek megy a "zöld kéz".
2011. ápr. 13. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:

először is tényleg le kell ülnöd anyukáddal. nekem úgy jön le, hogy nem feltétlenül arról van szó, amit hiszel :) azzal nincs semmi baj, hogy neten biliárdozik, anyukádnak is szüksége van kikapcsolódásra!

lehet nem is társkereső oldalon levelezett csak egy közösségi oldalon a volt osztálytársnőjével. ülj le, mondd el neki, hogy mit gondolsz, és ez mennyire fáj neked!


én is anyuka vagyok és esténként farmozok meg itt lógok egy órát :) ez a kikapcsolódásom, lehet anyukád is ártatlanul szórakozik csak azzal a hülye játékkal.


az pedig, hogy apukádat szereted, nem zárja ki, hogy anyukádat is szeresd. bármit is tesz, megszült téged és tisztességgel nevel, ételt tesz az asztalra, próbáld meg tiszteli ha másért nem, ezért

2011. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ilyen az anyukám?" - kérdezed.

Nos, abból a tényből, hogy sajnálod apád, és el bírod képzelni róla, hogy öngyilkos lesz, ez arra utal, hogy egyáltalán nem viselkedik férfiként. Így meg is lehet érteni, hogy anyád másokkal flörtöl, izgalmat keres, mert apádtól nem kapja meg, ami kéne neki.

2011. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gondold csak el melyik a jobb:

-együtt maradnak de úgy hogy anyád már nem szereti apádat

-vagy ő tovább lép és elválnak adva így egy esélyt egy boldogabb új élethez

Most talán úgy érzed ez így nem jó hisz ők a szüleid együtt kell maradjanak stb.De először is az anyukád szeret,csak már nem szerelmes apádba és nem kívánhatod tőle,hogy olyannal legyen összezárva akit nem imád,az én szüleim a közös vagyon miatt nem tudnak elválni és ez sem jó,mert boldogabbak lehetnének külön,hisz szerelem nélkül nincs értelme a házasságnak,nem feltétlenül az igazival házasodsz sajna ez is benne van a pakliban.

Ne hidd hogy csak mert a szüleid ők egymásnak valók lehet,hogy tévedtek és már nem ég a szívükben a tűz

2011. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Apukám nagyon szereti anyukámat,és én sem nagyon bírnám,ki ha engem valaki így kihasználna..Nem azt mondom,hogy Ők nem válhatnak el,és megérteném,ha elválnának,mert nem vagyok olyan gyerek..Engem csak az zavar,ahogy anya így kihasználja apát.
2011. ápr. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!