Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos feleségek és barátnők...

Kamionos feleségek és barátnők, milyen a párotok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel aki kamionsofőr, mindenki azzal ijesztget, hogy hűtlen típusok, én ezt nem hiszem el.

Milyen a párotok?


2011. ápr. 13. 11:51
1 2
 1/11 Horkýže Slíže ***** válasza:
77%
en parom nem kamionos de azert irok hatha segit valamit.megismertem nagyon sok kamionost innen onnan de nagyon negativ a velemenyem roluk.eleinte semmi rosz velemyenyem nemvolt de miutan ram akartak maszni es az se erdekelte oket hogy van otthon feleseg vagy baratno......vigyazz vele mer lehet huseges tipus de amikor nagyon ritkan talakoztok ha hossz utra megy akkor lehet rajon mania.
2011. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
6 éve vagyubk együtt.-5 éve a férjem.Azóta kamionos és van 2 babánk,most várjuk a harmadikat.A legjobb férj és minta apa.Ha itthon van fürdet,főz stb.Mi vagyunk az élete.Szerintem ez nem munka függö hanem ember.Ha akarna megcsalhatna ugysem jönnék rá de én tökéletesen megbízom benne.
2011. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem munkafüggő,hanem ember!

Az én párom sem kamionos!

De az unokatesóm az és van menyasszonya és egy fél éves kisfia,és hűséges!

Ha valaki meg a akar csalni akkor megteszi,nem kell ahhoz kamionoznia!

2011. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Tesóm férje volt kamionos. Összeházasodtak szeptemberben, már decemberben valami kiscsajt vitt ki a pasi mindig magával az útra, júniusban mondták ki a válást.

Speditőrként dolgoztam, így elég sok kamionost ismerek. Hát meséltek meredek sztorikat az tuti :D


25/N

2011. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tubarózsa ***** válasza:
89%

Szia!

Az én párom sem kamionos, viszont buszvezető. és ő roluk is mondják h "minden faluba van csaja" de én ismerem a párom és tudom h szeret és sose csalna meg. néha vált 1-2szót az utassal ennyi. az h megcsalna-e v sem a párod nem attól függ h mi a szakmája, ha akar "melletted" is megcsal, ha nem a világ másik végén sem fog! Ismerd meg elöször h milyen tipusu ember. ne törödj azzal mások mit mondanak!

üdv 20L

2011. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nem munkafüggő, de az igaz, hogy az egyik barátnőm apja is folyamatosan nőzött. Kamionos volt. El is váltak a feleségével.
2011. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Tesóm kamionos. A legjobb barátnőmmel jártak 6 évig. Nem csalták meg egymást. Most újabb kapcsolata van lassan 4 éve, most is hűséges.
2011. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos több a hűtlen, mint a hűséges. Remélem a tiéd a hűséges csoportba tartozik. Egyetértek amúgy azzal, hogy nem kell rögtön általánosítani. Neked kell érezned, hogy milyen ember kb. Főleg még csak most ismerkedtetek meg, nem kell rögtön rosszat feltételezni.
2011. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem attól függ hogy valaki mit dolgozik, én havonta vagyok üzleti utakon külföldön, pénzem temérdek, azt tudnék csinálni amit akarok, mégsem csaltam meg a lassan 15 éves házasságunk alatt a feleségemet, van két gyönyörű fiunk is. Én fordítva is feltenném ezt a kérdést. Vajon az asszony mit csinál otthon napokon keresztül amíg a férj távol van? Mindig csak a férfi a hunyó? Ne felejtsük el, alkoholista nő is több van mint férfi, ez statisztika.
2011. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem kamion soför 10 éve vagyunk eggyütt, amikor együtt vagyünk akkor normális ha távol vagyunk egymástól akkor az idegenekben vagyunk de tök jó ez.
2011. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!