Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves voltál, amikor már...

Hány éves voltál, amikor már nem kértél engedélyt, hanem csak bejelentetted, hogy ott alszol az új párodnál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 12:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Még nem fordult elő ilyen. 20 éves vagyok, a barátom 26 éves de nem szoktam nála aludni, és ő se szokott nálunk, pedig már 3 éve együtt vagyunk. Egyszerűen a szülők más véleményen vannak, úgy gondolják, hogy majd ha lesz közös lakásunk/albérlet ott majd aludhatunk együtt amennyit csak akarunk... Mivel így neveltek minket ez nem okoz nálunk problémát. Szóval mi csak nyaralások alkalmával aludtunk eddig együtt. De jövőre végzek a sulival és jöhet az összeköltözés... :))
2011. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
azoktól kérdezném akik több éve együtt vannak de nem alszanak együtt.ez hogy működik? szexelés öltözés és ki ki szalad az útjára? romantikus.
2011. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

ma 16:33 vagyok


Nem így zajlik. Általában reggel találkozunk és estig együtt vagyunk, tehát megoldható, és nem, nem szalad senki sehova.... Vagy véleményed szerint csak úgy lehet szexelni ha együtt is alszunk?? :D Mivel a szülők nem tűrik el egyik részről sem, hogy "idegen" aludjon a lakásban ezért nem tudjuk máshogy megoldani, de minket ez különösebben már nem is zavar, mert attól még ugyanúgy szeretjük egymást és ugyanúgy működik köztünk minden! Hát ennyi a dolog lényege... Nem tudom ezen miért kell gúnyolódni.

2011. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolog mint együtt ébredni és összebújni nem tudom enélkül elképzelni a kapcsolatot főleg nem felnőtt fejjel.
2011. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk ez még nem adatik meg, de ahogy végzek a sulival (jövőre) remélhetőleg már mi is eljutunk erre a szintre. :) Csak türelmesen kell várnunk. Nekünk egyenlőre csak ennyi jutott... :)
2011. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ma 16:33, mi is ugyanilyen helyzetben vagyunk, csak mi 4 éve vagyunk együtt, de a mi szüleink is pontosan így vélekednek. Aki pedig nem érti hogy zajlik így a szex, attól megkérdezném, hogy ő talán csak akkor szexel ha együtt alszik a párjával? Ez maga után vonja azt is, hogy csak a szex miatt alszik a párjával? A 2 dolgot nem lehet különválasztani?
2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha szex után kinyitná az ajtót hogy na szia mehetsz haza a saját ágyadba örömlánynak érezném magam.senki ne magyarázza meg hogy normális ha két huszas éveiben levő felnőtt nem aludhat együtt mert apuci nem engedi....
2011. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy nem engedik, mert olvashattátok, hogy nyaraláson együtt alszunk. Nekik a fő problémát az jelenti, hogy ezt az ő házukban nem tehetjük meg. Majd ha elköltözünk akkor nem csinálnak ebből problémát. Nem érzem magam örömlánynak ettől, nem tehetek arról se, hogy az ő gondolkodásuk ilyen, illetve pattogni se pattoghatok mivel az ő házukról van szó, így jogos, hogy ők fogják eldönteni, hogy kit látnak itt szívesen éjszakára és kit nem. Nálunk soha az életbe nem aludt itt senki! Na én itt befejeztem, aki nem érti azt sajnálom. :)
2011. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!