Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar anyukám teljesen...

Miért akar anyukám teljesen átformálni? : ' (

Figyelt kérdés

Anyukám úgy érzem nem szeret. Nem olyan vagyok, mint ahogy elképzelte majd az ő gyerekét. Negyedik osztályig éltanuló voltam, most viszont már átgondolom mit mondanak nekem, és értelmesen visszakérdezek. Anyunak nem tetszik. Szeretné, ha kis blúzokat hordanék, mikor mindig is farmer-pólós voltam, az aranyfülbevalómat, kerek szemüvegem lenne, vékonyka és lapos lennék, nem egyszer volt rám besértődve melltartóvásárláson, hogy nekem nagyobb kell, mint neki. Ha gitározok, énekelek nem jók neki a dalok, tehát mindenbe képes belekötni. Mit csináljak, már beszéltem vele...

13L


2011. ápr. 11. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én sem értem. Ha nem csinálsz semmi rosszat, miért akar Anyukád megváltoztatni.
2011. ápr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden anya azt szeretné, ha büszke lehetne a gyerekére, ha az ő gyereke szebb, jobb, okosabb lenne mint másoké. Mindig szót fogadna, abban járna, amit anyu szeretne, azzal barátkozna, azt tanulná, azzal foglalkozna, amit ő elképzelt a gyerekének.

Néha a szülők a saját vágyaikat élik ki a gyerekükön, ami nem jó, de az ember lánya előbb utóbb rájön, hogy a gyereknek van saját élete.

Nálunk a nagyobbik fiammal is próbálkoztam ilyesmivel, de neki már 7 évesen saját elképzelése volt, hogy mit akar felvenni, (volt kék és fekete korszaka), később már nem is erőltettem a dolgokat.

A kisebbik még csak 11, vele még tudok beszélni, ő meg farmert nem hajlandó felvenni.

A lányom 19, neki sem tudok beleszólni az öltözködésébe.

Néha persze irigykedek, mert ő is nagyobb melltartót hord, mint én, de hát istenem ....

Ez van.

Azt írod, már beszéltél vele. Mit mondott?

2011. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves lánynak már van saját kialakult személyisége és ha nem csinálsz semmi rosszat, nem változtathat meg Anyukád. Ez azt jelenti, hogy nem fogad el olyannak, amilyen vagy. Első voltam.
2011. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny rád. Undorító szülői tulajdonság.
2011. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
11:14-nek igaza van.
2011. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyet tudok mondani,ami erre az esetre is nagyon hasznos. Legyél önmagad,és ne hagyd magad malipulálni. Sajnos ha nem tudod megbeszélni vele,én hagynám. Vagyis nem igazán tartanám be amit mond,egyszer észreveszi.

De ez saját vélemény ;)

2011. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem akarja, hogy elzülljek. De Istenem, nem vagyok rossz társaságban:
2011. ápr. 11. 15:36
 8/9 anonim válasza:
Azért ilyen, mert ő is ilyen volt, ezért akar téged is ilyenné tenni. Vagy nem volt, de akart és azért.
2011. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy ha igazán szeretne, akkor elfogadna úgy ahogy vagy

egy kicsit biztos megsértődik, de a végén rá fog jönni, hogy igazad van(mármint remélem)

2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!