Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Szerintetek mit tegyek? Nem szeret már?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom ugyanennyi, 1 éve vagyunk együtt.

Eleinte mindig velem akart lenni, néha még sok is volt, szinte rajongott értem.

Most mintha minden megváltozott volna, nem nő van a háttérben, ezt biztosan tudom.

Gondolkoztunk az összeköltözésen, de egyre inkább érzem, hogy nem lenne értelme.

Már nem akar annyit velem lenni, hétvégén inkább a barátaival lógott, ne értsetek félre, nincs ellenemre. De tudom, h. ma délután már itthon van, útba esett a lakásom, még csak be se köszön, nem is hív.

Ha nálam van a net előtt ül, alig beszélünk.:(((

Régen munkahelyen is beszéltünk msnen, most mindig rejtett, mintha velem nem akarna beszélni. Szerelmes Smseket szokott küldeni, most soha.

Csókolózás alig van, régen nagyon sokáig képesek voltunk csak csókolózni.

A szex. szokása is megváltozott, már nem gyengéd,előjáték semmi szinte, orális se, így már én se csinálom neki. Az aktus van, elélvez, megkérdi jó volt-e, elfordul és alszik.

Érzem, h. már nem vagyok olyan fontos neki. Rákérdeztem, miért ilyen "távolságtartó", azt mondja ugyanúgy szeret, de nem ezt mutatja.:(((((( Ideig óráig picit gyengédebb lett, pár napig tartott, de ugyanolyan.

Most már néha a hangját is felemeli, régen ilyen sose volt. A minap eléggé megfáztam, lázas is voltam, s beszólt, h. ne játszam meg magam, 39 fokos lázam volt pedig és ritkán hagyom el magam. Dühömbe sírva fakadtam, de csak annyit mondott, ne bőgjek, ne sajnáltassam magam:(

Én ezt nem bírom, pedig szeretem. :( Elhagyjam, ugye? De olyan nehéz, én már családot akartam alakítani, sose fogok normális pasit kifogni.:(

Mit tanácsoltok? Vagy velem van a baj???

Bocs, h. hosszúra nyúlt, de muszáj volt kiírnom magamból.


2011. ápr. 10. 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mondd meg a pasidnak, hogy neked ez nem tetszik.

Ha változnak a dolgok, akkor jó, ha nem akkor szakíts.

2011. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia! nem olvastam végig hozzászólásokat, talán már írták, de a lényeg: már nem szeret. Ezt garantálom. 27 évesen még simán találsz magadnak rendes fickót. Egy jó kapcsolat egyik fontos pillére a barátság. Amikor a szerelem elhalkul, akkor az mindent összetart. Úgy tűnik ez nincs meg ebben a kapcsolatban. Minél előbb szállj ki. Persze egyből megváltozik, de csak azért, mert rájön arra, hogy mi lenne nélküled, hisz már úgy megszokott. Ennek ne dőlj be, légy erős. Járj el edzeni.


Vagy másik verzió, amivel még talán megmentheted a kapcsolatot: kezd el valamilyen elfoglaltságot találni, járj el valamilyen küzdősportra, vagy csinálj olyat, amitől te leszel elérhetetlen számára időnként, és amitől fel tud nézni rád (pl ping-pongozni ne menj el). Amúgy nincs idegesítőbb, mikor tudjuk, hogy a másik otthon ül, és vár, és nem csinál semmit. Menj el bulizni a barátnőiddel, és járk taekwondozni, vagy bármi ilyesmi. Ha bp-i vagy, mehetünk együtt is (sportolni, most tervezem), akkor még féltékeny is lesz :) (persze én lassan nősülök, nem ezért írtam) 31F

2011. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem az lepett meg főleg, hogy 1 év alatt ilyen szintre jutottatok. Az első 2 évben még dúlni szokott a lamúr a kapcsolatokban. Ha ilyen rövid idő alatt elvesztette az érdeklődését, akkor nem hiszem, hogy hirtelen majd nagy változás áll be. Ha adsz még egy esélyt, akkor talán egy rövid ideig változtatni fog, de záros határidőn vissza fog térni ebbe a langyosvíz magatartásba, amit leírtál. Nem sok perspektíva van ebben a kapcsolatban szerintem. Megértem, hogy te még szereted és nem egyszerű valakit csak úgy elhagyni. Egyet értek azokkal, akik azt írták, hogy xard le egy ideig. Aztán ha nem mozgatja meg magát érted, akkor végleg.
2011. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!