Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Szerintetek mit tegyek? Nem szeret már?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom ugyanennyi, 1 éve vagyunk együtt.

Eleinte mindig velem akart lenni, néha még sok is volt, szinte rajongott értem.

Most mintha minden megváltozott volna, nem nő van a háttérben, ezt biztosan tudom.

Gondolkoztunk az összeköltözésen, de egyre inkább érzem, hogy nem lenne értelme.

Már nem akar annyit velem lenni, hétvégén inkább a barátaival lógott, ne értsetek félre, nincs ellenemre. De tudom, h. ma délután már itthon van, útba esett a lakásom, még csak be se köszön, nem is hív.

Ha nálam van a net előtt ül, alig beszélünk.:(((

Régen munkahelyen is beszéltünk msnen, most mindig rejtett, mintha velem nem akarna beszélni. Szerelmes Smseket szokott küldeni, most soha.

Csókolózás alig van, régen nagyon sokáig képesek voltunk csak csókolózni.

A szex. szokása is megváltozott, már nem gyengéd,előjáték semmi szinte, orális se, így már én se csinálom neki. Az aktus van, elélvez, megkérdi jó volt-e, elfordul és alszik.

Érzem, h. már nem vagyok olyan fontos neki. Rákérdeztem, miért ilyen "távolságtartó", azt mondja ugyanúgy szeret, de nem ezt mutatja.:(((((( Ideig óráig picit gyengédebb lett, pár napig tartott, de ugyanolyan.

Most már néha a hangját is felemeli, régen ilyen sose volt. A minap eléggé megfáztam, lázas is voltam, s beszólt, h. ne játszam meg magam, 39 fokos lázam volt pedig és ritkán hagyom el magam. Dühömbe sírva fakadtam, de csak annyit mondott, ne bőgjek, ne sajnáltassam magam:(

Én ezt nem bírom, pedig szeretem. :( Elhagyjam, ugye? De olyan nehéz, én már családot akartam alakítani, sose fogok normális pasit kifogni.:(

Mit tanácsoltok? Vagy velem van a baj???

Bocs, h. hosszúra nyúlt, de muszáj volt kiírnom magamból.


2011. ápr. 10. 17:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Tudom hogy nehéz lenne eleinte,de én azt tanácsolnám neked,hogy ne érdeklődj iránta te sem!

Keresd fel a telódban a barátaid telefonszámát,szervezz programokat velük.De tényleg egész nyugodtan.

Rossz lesz eleinte,de lassan hozzászoksz majd!Foglalkozz egy kicsit másokkal,és más dolgokkal,amiben örömödet leled.Biztosra veszem hogy van ilyen.Na aztán ha egy idő után nem bírja,és jelentkezni fog,akkor tényleg szeret.

De ha nem fog küzdeni érted,tesz az egészre,és nem érdekli,akkor te jártál jól,mert kiderült hogy egy bunkó a párod,akivel nem érdemes foglalkozni.

Na de ha eleinte keresni fog ne kövesd el azt a hibát sem h könnyen megadod magad,és "jó persze találkozzunk,már nagyon hiányzol" szöveget felejtsd el!Legyél egy kicsit határozottabb "találkozni?nem is tudom fáradt vagyok,és már megbeszéltem valamit a csajokkal" A saját módszerével vágj neki vissza.Ne hagyd h kihasználjanak,mert nő vagy!

2011. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 gfero ***** válasza:
mi ez a hülyeség hogy ne hagyd hogy kihasználjanak mert nő vagy?miéért a férfiakat ki lehet nem mondom vagy valami. de inkább nem írom le hogy mit gondolok rólad.szerintem senkit nem szabad kihasználni de lehet hogy te magasabb rendűnek hiszed magad vigyáz mert nagyot lehet esni.
2011. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egy picit félreértettetek, azért nem teszek meg neki mindent, igyekszem az önbecsülésem megtartani.

Ma beszéltem vele és bocsánatot kért, nem tudom mi lesz. Adjak egy esélyt a kapcsolatnak?

2011. ápr. 11. 21:12
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Milyen hülyeség?

A legtöbb férfi ilyen(vannak kivételek)!

Kihasználja a nőket?

Mert szerinted ez a barom nem használja ki?

Sexel vele,aztán ha végzett megfordul,és alszik,meg felmegy hozzá gépezni,amúgy meg le se szarja.

Látszik h te is férfi vagy bazzeg,sajnos a férfiak 90%-a kihasználja a nőket.

2011. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Drága!

Ezt te döntsd el hogy adsz e neki még egy esélyt!

Ahhoz ismerni kéne a párodat hogy el lehessen dönteni hogy megérdemli e.

Itt lesz úgyis aki azt mondja hogy igen,lesz aki meg azt hogy nem.

Szerintem vedd számításba hogy hosszú távon fog e működni a kapcsolat,nem e ideig óráig tart ez a megbánás.

2011. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

attól h bocsánatot kér nm fog megváltozni szerintem.... Lehet 1-2 hétig, esetleg 1 hónapig fog müködni normálisan, de aztán megint előveszi a zokni énjét.... gondolj bele, mi lesz 10-20év múlva...Én is csináltam már ezt barátommal, és mért? mert egyszerüen untam már...Aztán néha meg úgy voltam vele h jó megkéne vele próbálni még 1x, és ezér bocsánatot kértem...De ő szerintem biztos nem szeret úgy, ahogy egy nőt kell..

Gondolkozz el ezen, lassan 30 fele jársz, nem hiszem hogy ilyen férfitől akarsz gyereket,házasságot, családot, házat,stb.

2011. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, válassz engem, majd jobban megbecsüllek :o)

Na most komolyan, mi volna, ha megkérnéd, hogy komolyan beszéljen veled?

2011. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

tipikus az a srác aki látja h már nem kell küzdenie érted. ez nem lesz jobb sztem. halottam olyanról aki 1,5 évet járt a szűz csajjal megdugta majd otthagyta. a csaj apja meg hőzöngött h most el kell vennned feleséül dehát most pampoghat a levegőbe. értelme nem volt elkezdenie mert kb sokat úgyse tud beavatkozni egy lejárt kapcsolatba.


ő ilyen. minek kepessze magát ha úgyis megkap. am 39 fokos láz nem kevés. lemértétek? mégis hogy a francba lehet ilyesmit megjátszani? mire alapozta ezt a feltevést?


én itt mindig azt írom le amit helyesnek tartok emiatt is kapok többnyire hideget. sztem hagyd ott mindennek van határa. tényleg sokan vannak azok akik rengetenhagyják ott a barátjukat értelmetlen okokból ,de ez a kérdés nemtartozik azok közé.

2011. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
*akik otthagyják
2011. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mamám szerint a férfiakar először ki kell ismerni.

Amikor a nőt maguk mellett akarják tudni, akkor teszik a szépet, akkár évekig is. Mindig, kedvesek, figyelmesek aranyosak, gondoskodók.

De aztán ha már úgy érzik hogy teljes mértékben hozzá tartozol, akkor visszaáll alap állapotra, azaz az eredeti énjéhez. Akkor szokott kiderülni, hogy lusta, nem törödőm, hogy anyuci kicsifia, egoista... stb.


Szerintem érdemes elgondolkodni rajta.

2011. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!