Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Szerintetek mit tegyek? Nem szeret már?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom ugyanennyi, 1 éve vagyunk együtt.

Eleinte mindig velem akart lenni, néha még sok is volt, szinte rajongott értem.

Most mintha minden megváltozott volna, nem nő van a háttérben, ezt biztosan tudom.

Gondolkoztunk az összeköltözésen, de egyre inkább érzem, hogy nem lenne értelme.

Már nem akar annyit velem lenni, hétvégén inkább a barátaival lógott, ne értsetek félre, nincs ellenemre. De tudom, h. ma délután már itthon van, útba esett a lakásom, még csak be se köszön, nem is hív.

Ha nálam van a net előtt ül, alig beszélünk.:(((

Régen munkahelyen is beszéltünk msnen, most mindig rejtett, mintha velem nem akarna beszélni. Szerelmes Smseket szokott küldeni, most soha.

Csókolózás alig van, régen nagyon sokáig képesek voltunk csak csókolózni.

A szex. szokása is megváltozott, már nem gyengéd,előjáték semmi szinte, orális se, így már én se csinálom neki. Az aktus van, elélvez, megkérdi jó volt-e, elfordul és alszik.

Érzem, h. már nem vagyok olyan fontos neki. Rákérdeztem, miért ilyen "távolságtartó", azt mondja ugyanúgy szeret, de nem ezt mutatja.:(((((( Ideig óráig picit gyengédebb lett, pár napig tartott, de ugyanolyan.

Most már néha a hangját is felemeli, régen ilyen sose volt. A minap eléggé megfáztam, lázas is voltam, s beszólt, h. ne játszam meg magam, 39 fokos lázam volt pedig és ritkán hagyom el magam. Dühömbe sírva fakadtam, de csak annyit mondott, ne bőgjek, ne sajnáltassam magam:(

Én ezt nem bírom, pedig szeretem. :( Elhagyjam, ugye? De olyan nehéz, én már családot akartam alakítani, sose fogok normális pasit kifogni.:(

Mit tanácsoltok? Vagy velem van a baj???

Bocs, h. hosszúra nyúlt, de muszáj volt kiírnom magamból.


2011. ápr. 10. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor kimondom: a kapcsolatodnak befellegzett.
2011. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem felejtős a pasi:(

Nem vagy még lemaradva semmiről, találsz ettől ezerszer normálisabbat is.Elmúlt a szerelem, ezt be kell látni sajnos, így már csak nyűgök vagytok egymás nyakán, dönteni, a végét kimondani egyikőtök sem meri.Legyél Te a bátrabb, mond meg, hogy kész, vége, mindenki menjen az útjára, és hajrá, keress egy pasit, aki megbecsül, szeret.Tudom, nem könnyű találni, de még mindig jobb, mint egy ilyen rossz kapcsolatban vergődni.

2011. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én úgylátom, "kihűlt", ideje váltanod.
2011. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

tényleg kihűlt, már nem tud annyira teljesen szeretni..

Ennek a kapcsolatnak nem hiszem hogy lesz jövője. :(

2011. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Pasi. Megszokta, hogy ott vagy neki. Elmúlt az újdonság varázsa, küzdenie se kell érted, megkapja amit akar.


Az viszont nem tudom megmondani, hogy lehet-e ezen változtatni, így nem leszek ilyen határozottak, mint az előttem szólok, akik olyan bölcsek, hogy ennyi alapján csak úgy eldöntik egy kapcsolat sorsát. Nyilván nem véletlenül kerültetek össze. Neked kell tudnod, hogy megéri-e, szeretnéd-e folytatni, megújítani ezt a kapcsolatot, vagy jobbnak látod a továbblépést.

2011. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagy. A legszebb éveidben jársz. Ne vesztegesd el egy olyan pasira aki már nem szeret igazán(a leírtak alapján nem szeret már tiszta szívből). Lépj tovább, és keress egy olyan kapcsolatot, amiben megkapod azt amire vágysz!:)

Biztos szép helyes lány vagy, ha az elején ennyire tepert érted, nem hinném, hogy sokáig egyedül maradnál. De persze a te életedről van szó, ezt neked kell eldönteni.

Gondold végig azért alaposan, de a jelek nem túl bíztatóak.

2011. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj egy kis szünetet tertani, de úgy, hogy járj el te is egyedül programokra, a barátnőidhez, ne érj rá mindíg, amikor ő akarja. Legyél titokzatos, hadd higgye, hogy más férfi van a dologban. Tedd kicsit féltékennyé. Utána randevúzzatok, szervezz romantikus randevúkat, mozit, eldugott kis cukrászdákat. Főzzél finom vacsorát, és gyertyafényben fürödjetek, lazítsatok. Ha ez sem válik be, akkor tipli.
2011. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 gfero ***** válasza:
100%
szerintem minél hamarabb váltani kellene ha 1 év után ez van akkor 10-20 év múlva mi lesz,vagy kérdez rá hogy mi bántja lehet hogy a háttérbe van valami csak nem mondja el.
2011. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele...
2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ennyi volt ő már váltott csak veled még nem közölte
2011. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!