Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet befolyásolni a...

Hogy lehet befolyásolni a szülőket?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkit lehet befolyásolni!! de a szülőket, mégis hogyan, mi az a mondtat, amire nem tudnak nemet mondani.? nagyon szigorú szüleim vannak!! 14 L
2011. ápr. 10. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
mi az, hogy szigorú?
2011. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nagyon szigorút sehogy, de jó esetben mindenkinek van egy gyenge pontja, amin keresztül meg lehet fogni, ezt neked kell tudnod. A legegyszerűbb pl. utál porszívózni, felajánlod átvállalod valamiért cserébe.

Mégis miben kéne őket befolyásolni tudnod?

2011. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát semmit nem engednek mmeg, azt hogy baártnőimmel legyek, mindig azt hiszik fiúzni megyek, persze majd azt is szeretnék. hát ők eleve elvárják hogy csináljak házimunkát.. szóval nem tudom. nagyon féltenek..de pl. mi mással tudnám őket befolyásolni? ha egész nap kedves vagyok velük, vagy ha bevágom a durcát, és egész nap nem szólok hozzájuk, addig míg el nem érem a célom???
2011. ápr. 10. 17:31
 4/11 anonim válasza:
71%
háát nem tom az én szülein olyanok hogyha én nem szólok hozzájuk akkor ök se hozzám és fel kell adnom mert nem tudok kaját csinálni magamnak xdd.....szerintem mond meg nekik ,hogy nem vagy már egy kis 10 éves akit félteni kell....
2011. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj kompromisszumra jutni velük, te is engedsz, ők is engednek, pl. félóránként telefonáltok, barátnőd szüleivel megbeszélik a dolgokat, egyeztetnek, ha valameddig elengednek első körben, akkor belemész, időben otthon vagy, próbálod kiérdemelni a bizalmukat, ilyesmik.
2011. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"ez a tanuláshoz kell"
2011. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm utolsó, ez hasznos volt!ja igen, és fogamzásgtlót szeretnék szedni, ha megjön fáj a hasam nagyon!!! mit csináljak hogy elvigyenek nőgyógyászhoz?? addig mondjam hogy fáj a hasam amíg el nem visznek?
2011. ápr. 10. 17:44
 8/11 A kérdező kommentje:

vagyis urtolsó elötti:D amúgy utolsó

: mi kell a tanuláshoz? nem értem..:S

2011. ápr. 10. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
:D A fogamzásgátló nem a legjobb ötlet kezdetnek. Hanyagold a témát! :)
2011. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót semmiképp ne szedj 14 évesen! Az csak egy mellékhatás, hogy egyeseknek nem fáj annyira tőle a hasa, de ennél a fájdalomcsillapító is sokkal egészségesebb! Most még csak kialakulóban van a hormonháztartásod, nem kavarj bele ilyesmivel! (Egyébként ha meleg sálat tekersz a derekad köré, az is segíthet rajta..)


A szülőket érett viselkedéssel lehet befolyásolni. Ha látják, hogy nem hisztizel, kötelességtudó vagy, harcolsz a sikerért, mellesleg megbízható és önálló vagy, akkor egy idő után összeteszik a kezüket, hogy milyen felnőtt lányuk van, és meghallgatják a te véleményedet is adandó alkalmakkor.. Most 14 vagy, kezdd el mihamarabb, 1-2 év múlva meghozza gyümölcsét a viselkedésed.

2011. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!