Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bulizik valaki ilyen furán?

Miért bulizik valaki ilyen furán?

Figyelt kérdés
Van pár ember aki reggel 4-5-re ér le a buliba, amikor már alig vannak. Általában jól öltözöttek, isznak egy koktélt, aztán fél óra múlva távoznak.. Kb. lejönnek megmutatni magukat. Ennek mi értelme van? A belépőt ugyanúgy ki kell fizetni.
2011. ápr. 10. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű már egy másik helyről néznek be nem?
2011. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom előtte más szórakozóhelyen buliztak, oda csak azért ugranak be, hogy lássák, milyen a felhozatal. Ha nincs ott semmi érdekes, egy koktél után hazamennek, vagy felszednek valakit.
2011. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én 5kor érek oda egy buliba, akkor előtte már máshol voltam, ahol véget ért a buli, de még nincs kedvem hazamenni, ezért benézek oda, de mivel látom, hogy ott is már kevesen vannak elmegyek haza. De előtte iszunk valamit, ha már ott vagyunk alapon.
2011. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom egy éjszaka több helyen is megfordulnak, válogatnak a helyek között. A belépô meg nem gond nekik.

Én is néha csinálok ilyen vándorlós éjszakát. Egy éjszaka alatt körbe taxizuk a várost.

2011. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi erre nem gondoltam! :)
2011. ápr. 10. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen későn érnek oda, biztos, hogy már buliztak valahol. Valószínűleg ahonnan jöttek, már ott is kevesen vannak, de nekik még nincs kedvük rögtön hazamenni, úgyhogy benéznek még egy-két helyre egy-egy italra. Talán abban is reménykednek, hogy valahol még zajlik a buli. A belépőt meg, gondolom, nem túl megerőltető nekik kifizetni, biztos jól állnak anyagilag.
2011. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy csomó helyre éjfél-hajnali 2 után már ingyen van a belépés is..
2011. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ők a védelmi pénzt szedik. vagy csak simán védik a helyet, és megnézik, hogy rendben megy-e minden.


nem hinném, hogy hajnalhasadáskor még az a legfontosabb nekik, h fél órára benézzenek valahova. mmint egy átlag bulizó ilyenkor örül ha megáll a lábán.

2011. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!