Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő általában mitől bocsát...

Egy nő általában mitől bocsát meg a párjának?

Figyelt kérdés
Csúnyán összevesztünk látni se akar. Az oka egy hazugság volt. Nagyon szeretném h megbocsásson. Mit csináljak?
2011. ápr. 9. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus típus?
2011. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
nagy bakit csináltál?
2011. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudtál? Esetleg, ha valami olyan ok miatt, ami miatt muszáj volt megtenni, akkor mondd el neki őszintén, hogy miért tetted.
2011. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Azelőtt kellett volna feltenned ezeket a kérdéseket, mielőtt hazudtál. Ha meg is bocsátanék, nem felejtenék. A nők vérmesek...
2011. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én pl. hazugságot nagyon-nagyon nehezen. Nagyon jó ok kell hozzá, hogy miért tette a másik. De sohasem felejtek.
2011. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elcsesztem bocs. úgy akartam írni h nem csináltam semmit hanem más hazudott rólam. Amúgy félig romantikus...
2011. ápr. 9. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én megbocsátanék. Ha tudtál hazudni úgy,hogy nem jöttem rá, akkor profi vagy,egy bocsánatot megérdemelsz. Ha első körben lebuksz, az azt feltételezi, hogy még hazudni sem tudsz, vagy azt,hogy neked sem volt annyira fontos,hogy ne tudjam meg, ergo feleslegesen hazudtál, nem bocsátanék meg. Viszont ha tényleg nyomós okod volt rá, akkor elnézném.
2011. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez esetben nem kell bocsánatot kérned. Mégis miért? Nem csináltál semmit.
2011. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem megbocsájtania kell, hanem bebizonyítani, hogy csak hazudtak rólad. Akkor nem is lesz mit megbocsájtani.
2011. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
ha nem igaz, amit hazudtak rólad (bár nem zörög a haraszt, ha fújja a szél..), akkor különösebben nem kéne magad menteni, néha annál rosszabb. Ha a párod igazán szeret és ismer, akkor nem lesz baj!
2011. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!