Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, ha nem...

Nem tudom mit tegyek, ha nem hiszek a páromnak akkor rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre az emailt.


Kedves "....",


a saját érdekedben nézz a párod körmére! Nem jó hosszú idő után pofára esni! Már a gyereketek miatt sem...



Üdv,

egy jóakaród!



Nem tudom mire gondolhatnék. Megbízom a páromban, arra gondoltam nem is szólok neki erről, de azért ott motoszkál az a kisördög. Most alszik, megnézhetném az emailjeit meg a telefonját de nem visz rá a lélek!

Ti mit tennétek? Lehet, hogy valaki csak szórakozik velünk...


2011. ápr. 7. 08:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpi, hogy végre valaki nem kezd el rögtön egy idegen levele miatt, aki még ahhoz is gyáva, hogy megnevezze magát, gyanakodni és kutakodni a párja után, hanem a bizalom erősebb benne. Mutasd meg a párodnak ezt a levelet, és látni fogod hogy reagál rá. Azt is mondd el neki, hogy megbízol benne, és tudod hogy őszinte hozzád mindenben, ezért ha van mondanivalója számodra, akkor tegye meg.
2011. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A jóakaró a tuti a szerető aki valószinű ,megunta a szerető státuszt...
2011. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy van alapja, vagy csak egy féltékeny illető szórakozik.Én is átgondolnám h. van e rá lehetősége, h. ha tud hiányozni a munkából akkor igaz-e ez is,tudtok e mindig beszélni vagy napközben nem tartjátok a kapcsolatot stb.

Kideríteném ki küldözgeti a levelet,kicsit nyomozgatnék,mert egyértelmű h. kicsi az esélye annak ha megkérdezed be is vallja.Szóval én inkább bizonyítékot keresnék és utána tennék úgy mindtha te kérdeznéd meg,mert onnan tudnád h. hazudik-e vagy nem.Nem vagy rossz hisz szerintem bárki elgodnolkodna h. tényleg hülyének néznek? Persze lehet hinni a férjnek,de akkro is érdemes lenne kideríteni ki mért küldözget ilyeneket.

2011. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szép dolog a bizalom, de a hűség még szebb... Ha megmutatná a levelet, és a párjával együtt nevetgélnének rajta, lehet mert mondjuk a párja jó színész - akkor még nagyobb hülyeként fog kijönni az egészből. Én ezt biztos nem kockáztatnám be! Persze lehet, hogy a jóakaró igazából rosszakaró, de jobb kideríteni.
2011. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
MI a helyzet felétek?
2011. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Még aznap megmutattam neki a levelet, ideges lett, de állította, hogy ez valami hazugság, soha nem csalna meg. Láttam rajta, hogy igazat mond, nem is kutakodtam utána. De jól is tettem. 2 napja kiderült, hogy nem az ő ismerősei közül jött az ímél, hanem nekem van egy rosszakaróm. Elszólta magát az illető, nem vagyok neki szimpatikus. Hát ennyi (:
2011. ápr. 15. 11:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Látod, milyen jól tetted hogy annak hittél akit szeretsz, nem egy ismeretlen "jóakarónak". Fő a bizalom. Örülök, hogy minden rendben.
2011. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!