Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, ha nem...

Nem tudom mit tegyek, ha nem hiszek a páromnak akkor rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre az emailt.


Kedves "....",


a saját érdekedben nézz a párod körmére! Nem jó hosszú idő után pofára esni! Már a gyereketek miatt sem...



Üdv,

egy jóakaród!



Nem tudom mire gondolhatnék. Megbízom a páromban, arra gondoltam nem is szólok neki erről, de azért ott motoszkál az a kisördög. Most alszik, megnézhetném az emailjeit meg a telefonját de nem visz rá a lélek!

Ti mit tennétek? Lehet, hogy valaki csak szórakozik velünk...


2011. ápr. 7. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám a páromnak,és kiderítenénk az állítólagos jóakaró kilétét.
2011. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a gondolkodás módod. nem is akarlak semmi hülyeségre rábeszélni. Úgyis lesz majd a válaszok között elég ilyen. Igen, a bizalom az alapja mindennek és ez nálad megvan. Dicséretes.


Én szerintem leülnék és átgondolnám, hogy van-e módja, lehetősége félre lépni. Történtek-e az utóbbi időben furcsa dolgok. Csak ilyen szempontból készülnék fel egy beszélgetésre. Ám mindenképpen megemlíteném neki a levelet.

2011. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az lenne az első, hogy leülnék és beszélnék vele, elmondanám, hogy kaptam egy ilyen emailt, és nem tudom mirefel. Megkérdezném akar e mondani vmit? És ha eléggé ismered látni fogod, hogy igazat mond e. Rajtad múlik, hogy bízol-e benne. Én bíznék a páromban mert tudom milyen, arra gondolnék, hogy vki aki rosszat akar nekem küld ilyet...23L
2011. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem kötelezhetlek rá, hogy higgy nekem, csupán próbállak rávezetni egy két dologra, ugyanis megígértem, hogy nem mesélek el dolgokat. Nem, nem Zsoltinak ígértem meg, személyesen nem is ismerem.

A lényeg, hogy biztos vagy benne, hogy amikor dolgozni megy, ténylegesen mindig beér a munkahelyére? Egy nőfaló a párod, nem kéne magát "lekötnie" melletted...

2011. ápr. 7. 08:54
 5/17 A kérdező kommentje:

A mai nap folyamán sort kerítek a beszélgetésre,de hagyom had pihenje ki magát.


Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 7. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valami alapja, szél fúvatlan nem indul, de, hogy ez az illető nem jóakaró az is szent. Ne ess egyből a párod nyakának, légy türelmes s kitartást
2011. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Görög mese a barátságról


Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt. Egy nap egy ismerősével futott össze az utcán, aki azt mondta:

-Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról?

-Várj egy pillanatot! - válaszolt Szókratész.

- Mielőtt bármit mondanál, szeretném, ha megfelelnél három kérdésre. Ezt hívják a tripla szűrőnek. Az első szűrő az Igazság. Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz igaz?

-Nem. - Válaszolta az ember. - Éppenséggel csak hallottam róla, és ...

-Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy nem. Most próbáljuk meg a második szűrőt, a Jóság szűrőjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog?

-Nem, épp ellenkezőleg...

-Szóval - folytatta Szókratész - valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz.

- Semmi baj, a harmadik szűrő még vissza van: a Hasznosság. Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?

-Nem igazán.

-Nos - vonta le a következtetést Szókratész - ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán?


Ezért volt Szókratész egy nagyszerű filozófus és ezért tartották igen nagy becsben."

2011. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Le leszek pontozva, de én igenis megnézném az emailjét, telefonját. Az emberek 90 százaléka ezt tenné, és én nem is ítélem el őket. Nincs rosszabb, mint ha hülyére veszik az embert, és annyi ilyet láttam! (na meg olvastam itt)
2011. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt...
2011. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kövesd a munkahelyére inkább. Telefonban emailben nem biztos, hogy találsz bizonyítékot, nem sokan olyan hülyék, hogy otthagyják. Bár ha rólam lenne szó, én biztos a beszélgetést választanám, mert bízom benne, és amúgyis tudom, hogy nem tud hazudni. De a te párodat nem ismerhetem, de jobb ha utánajársz, mert nem fogod elfelejteni és felőröl majd ez az egész.
2011. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!