Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál ezen? Szerintetek...

Kiakadnál ezen? Szerintetek normális? :-)

Figyelt kérdés
Férjem és én is dolgozunk pénteken, ő nem is tud hamarabb hazajönni a munkahelyéről. Sógornőmmel lett volna egy közös "programunk" és teljesen kiakadt, és hisztizett, hogy nem tudunk hamarabb indulni, mert nekünk dolgozni kell. 26 éves.
2011. ápr. 6. 22:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk nagyon szemét dolog itt szidni őt, tudom. De inkább itt, idegenek előtt, mint a családban, hogy megint balhé legyen. A legkisebb negatív szót sem lehet kiejteni rá, olyat sem, ami egyébként normális reakció lenne (mostani egyik legnagyobb bűnöm, hogy megkérdeztem, mit csináljak holnap vacsorára...).
2011. ápr. 6. 23:12
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát meg tudlak érteni...az én sógornőm is dettó ez...neki nem lehet semmiért sem szólni,ő persze bárkinek...ha szólni merek,még én vagyok a szemét......nekem már ebből elegem van......ja,meg körbe kell ugrálni,meg mindent neki kell tudnia először,bármi történik a családban....nevetséges....tudod,egy darabig szép,hogy nyelsz...csak egyszer kiborul ám a bilid:)Remélem,ütős lesz...a testvériség meg lehet ,szent dolog,de ha saját családja van az embernek...ne a húga legyen már eléjük helyezve.....
2011. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg próbálkozom kedves, aranyos lenni vele, segíteni, nem is erőltetve, egyszerűen ez az alap. Múltkor kinyomtattam neki majdnem 1000 oldalt. Annyit mondott, kösz. Majd lobogtatva hozta az egyik papírt, hogy jaj, elrontottam, az egyik lap egyik oldalára duplán nyomtattam.
2011. ápr. 6. 23:24
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
A hiszti kissé erős reakció egy huszonhatévestől, ugyanakkor normális munkahelyen előzetes megbeszéléssel lazán el lehet kéredzkedni korábban még csúsztatás nélkül is. Pláne pénteken. 39 éves vagyok, dolgoztam már pár helyen, de ilyenből még sosem volt probléma.
2011. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A hiszti annyit takart, hogy visszamondott minden programot, összeveszett mindenkivel. Persze, meg is lehet oldani a munkahelyet, és is ledolgoztam már a pénteki hamarabb hazajövetelt, de férjem még csak most kezdett ezen a munkahelyen, ezért nem akarja még feszegetni a dolgot.
2011. ápr. 6. 23:28
 16/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nem időhöz kötött lett volna ez a program, csak közös "hazautazást" anyósomékhoz kocsival. Szóval ezért sem érettem a dolgot. (Ha valaki magára ismer, az csak a véletlen műve...)
2011. ápr. 6. 23:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még menstruál, azért reagálta túl a dolgot? A nők olyankor szoktak ingerlékenyebbek lenni.
2011. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tudod mit? fogd magad pénteken és menj el a barátnőiddel teázni/kávézni, a kisasszony meg az anyósod meg kapja be....

szombat és vasárnap, meg menj érezd jól magad egy uszodában és szaunában...

2011. ápr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok, csak arra akartam kilyukadni, hogy tanulj meg nemet mondani ;)
2011. ápr. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!