Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy a fiatalság egyenlő a szépséggel és a tökéletességgel?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom, hogy férjezett nők azon aggódnak, hogy mikor hagyja el őket a férjük egy fiatalabb nőért.

Szerintem egy 40 éves nő is lehet nagyon csinos és szép, ha ad magára, sokat foglalkozik a külsejével és egy fiatal lány is lehet csúnya, elhízott, ha nem foglalkozik magával.

Nektek mi erről a véleményetek?


(Ja és nem vagyok középkorú nő, a húszas éveimben járok, mielőtt bárki megszólna, hogy féltékeny vagyok..).


2011. ápr. 6. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy dolgot tennek az emlitettekhez: talan az idosebb nok azert aggodnak, mert altalanos tendencia, hogy minel idosebbek leszunk, annal tobb dolog miatt aggodunk. Emlekszem, hogy tinikent nem aggodtam es ahogy halad rajtam a kor, egyre tobb lesz a felelosseg, az aggodalom. Olyan dolgokat nem tesz meg az ember idosebb korban, amit naivitasbol fiatalon megtett. Ezert gondolom, hogy idovel jobban aggodnak a nok az elhagyas miatt. Masik ok: mikor a gyerekek felnonek, pont 40-50 eveskent erinti az a problema az embereket, hogy ketten maradtak annyi ev utan, a csalad strukturaja atalakul es van olyan hazassag, ami nem eli ezt a valtozast tul. Szoval amit mondani szeretnek az az, hogy nem biztos, hogy a kozepkoru nok a kulsejukkel valo elegedetlenseguk miatt aggodnak, hanem mas okok is lehetnek a hatterben, mert azt hinne az ember elsore, hogy amikor a gyerekek kirepulnek, sokkal konnyebb lesz, de igazabol kell kreativitas, hogy egy kapcsolatot fent tudj tartani ilyen nagy valtozas utan, mert ujra ketten lesztek es ha mar 2X eve nem voltal ebben a helyzetben, nem biztos, hogy konnyu lesz megszokni.
2011. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

21:29-nek:

[link]

És ne mondd, hogy nem csinos, mert a kisugárzásával simán kenterbe veri az amcsi hírességek nagy részét.

2011. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedre a válasz, nem ennyire egyszerű.


Tisztelet a kivételnek, de rengeteg nő negatívan megváltozik,

amikor már férjhez ment.

Levágatja a szép hosszú haját, slampos lesz,

elkezd egyre jobban gömbölyödni, ha nem tetszik neki valami, akkor szexelvonással bünteti a párját, stb...stb...


...és most jön az, amit felvetettél.


Egy feleség, ezeket a negatív változásokat soha nem fogja beismerni, hanem keres egy ALIBI-KIFEJEZÉST és ez a szó a: "fiatalabb" !!


Hiszen nem mondhatja, hogy azért csalták meg, mert elnyűtt tréningruhában csipszet majszolva nézi az egyik sorozatot a másik után, miközben már beleszorul a fotelba...

Ezek helyett annyit mond, hogy megcsalt egy "fiatalabbal".


(Az agysebészek, most majd lepontoznak...)

2011. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

A csinosság nem kisugárzás kérdése.

Ezzel az erővel a Fukisimai erőmű is csinos


Ez a lány ezek szerint üti ezt

[link]

2011. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
A férfiaknál evolúciós késztetés, hogy olyan társat keresnek, akivel egészséges utódot hozhatnak létre. Erre egy fiatal lánynak nagyobb esélye van.
2011. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként:

[link]


A Megan Fox meg plasztikázva van, úgy bárki lehet szép.

2011. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Hu, ezen a vicsoritos kepen kifejezetten antipatikus Megan Fox. :S Miert szokas igy tartani a szajat? Gondolom, hogy erzeki nezesnek nevezik egyesek, de nekem visszatetszo, r.bis.


Viszont a koverseg sem jo. Az a ket lany, akit belinkeltetek nem az a kifejezett kover kategoria, nagyon jol neznek ki. Szerintem a kerdezo ilyen 120 kilos lanyokra gondolt. Akarmit vesznek ok fel, sajnos semmi sem all jol rajtuk. En sem vagyok vekony, de azt en is latom, hogy a tulzott koverseg nagyon rossz sok szempontbol, elonye nincs. Az mar nem a gombolyu kategoria es minel koverebb valaki, annal nehezebb csinosan oltozkodni. 70 kilosan meg siman lehet, de 120 kilosan eselytelen szep ruhakat kapni.

2011. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

én nem ebből az aspektusból közelítek.

lehet, hogy nem tűnik olyan összeszedettnek a gondolatmenetem, de remélem érthető leszek.


nos, a médiából az dől, hogy a csinos fiatal pipik a szépek, a jók, a tökéletesek.

csak az a baj, hogy a farkuk után menő 40es pasik elfelejtik azt, hogy a drága kis feleségükkel hozták össze az addigi életüket, jó esetben már leéltek együtt 15-20 évet, vannak közös gyerekeik. rengeteg dolog összeköti őket (egyáltalán nem csak az anyagiakra gondolok) és ezt ők, csak azért mert viszket a cerkájuk, eldobják egy 20 éves kis csini popóért meg ciciért.


aki meg csak addig jut el, hogy a férjét a csinos külsejével tartsa vissza az ilyen nőktől... hát. persze, adni kell magunkra, de nem mutat jól, mikor egy 40es nő nem a korához illően öltözik. az életünk minden szakaszát ahhoz méltóan kell megélni és élvezni.

ugyanígy vonatkozik ez a 16 éves kislányokra is, akik 22nek érzik magukat, és próbálnak így viselkedni. pedig a kamaszkorban is vannak iszonyat vicces és élvezhető részek.


ha valami még eszembe jut, akkor írok.

2011. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről kapásból anyám szavai jutottak eszembe. :D 20 éves vagyok, a korábbi években már többször előfordult a szituáció... ahogy megyünk ide-oda, a városokban látni nagyon csúnya, kivételesen elhanyagolt, élettelen, idősebb nőket (150 kg, mozogni sem bír és a ruhája is szakadt kb.)... ilyenkor mindig megborzongok, hogy hogy juthat valaki ilyen mélyre, mi okozhatta ezt. Anyám erre mindig úgy reagál, hogy ne szóljak le senkit, mert 20 év múlva én is így fogok kinézni. Mire mondom, hogy biztos nem, én nem olyan típus vagyok (régóta nagyon sokat foglalkozom a külsőmmel, sokat ápolom magam, szeretem a nőies ruhákat, figyelek az étkezésekre, az alakomra, a bőrömre, persze csak normális mértékben = nem vagyok plázacica). Nem is értem, anyámék miért szólnak le ezekért, persze ha meglátják, amint az arcbőröm radírozom, egyszerre "hülye" vagyok és hiú. Amikor meg felhoztam, hogy konditerembe fogok járni... ohha... :D Ilyen felfogással, mint az övék, nem is csodálom, hogy egy nő elcsúnyul idővel. Jaa, meg anyám másik mondása: neki már nem kell senkinek sem tetszenie, ő már elkelt. Csodás. :D Meg kell hagyni, anyám is elég elhanyagolt, holott egész nap itthonvan, lenne ideje és pénze is szépítkezni. Persze egyszerűbb neki ránk kenni az egészet, hogy miattunk nincs pénze magára (ami egyértelműen hazugság, ráadásul rám egyetemistaként már csak a kajára meg az itthonlétemre kell költeniük, minden mást a saját pénzemből veszek).

Szó mi szó, egy negyvenes éveiben lévő nő is lehet szép, csak törődniük kellene magukkal. Néha nagyon rossz látni, ahogy a nálam idősebb nők az esküvő és a szülés után hogy elcsúnyulnak... a szép, hosszú hajukat levágatják, teljesen elhanyagolják magukat. Jó példa, milyen nem akarok lenni. A házimunka és a gyerek mellett is szeretnék majd azért napi negyed órát a testemre áldozni, ennyit mindenki megérdemel. Nem is értem, egy IGAZI nő hogy viselkedhet másképp.

2011. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit mondok, hogy anyukám 43 éves és mindig a barátnőmnek nézik :D Én 17 vagyok ^^ Arról nem is beszélek, hogy mamámat meg az anyukámnak (ő 63 éves) :)
2011. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!