Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy a fiatalság egyenlő a szépséggel és a tökéletességgel?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom, hogy férjezett nők azon aggódnak, hogy mikor hagyja el őket a férjük egy fiatalabb nőért.

Szerintem egy 40 éves nő is lehet nagyon csinos és szép, ha ad magára, sokat foglalkozik a külsejével és egy fiatal lány is lehet csúnya, elhízott, ha nem foglalkozik magával.

Nektek mi erről a véleményetek?


(Ja és nem vagyok középkorú nő, a húszas éveimben járok, mielőtt bárki megszólna, hogy féltékeny vagyok..).


2011. ápr. 6. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van a feltevésedben
2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Én láttam már 43 éves nőt is nagyon gusztusosat és ápoltat és láttam már olyan 18 éves nőt, akihez két méternél közelebbre menni sem volna gusztusom.
2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem biztos, hogy egyenlő ezekkel. Viszont a férjezett, főleg akinek már gyereke is van nőnek, bizony van, hogy lejjebb lankad pl. intim területen, és lehet, időszak, hogy kevésbé ad magára. Ekkor ilyednek meg, hogy a férj lehet, hogy félrelép, de ez nem azt jelentené, hogy a férj azt az illetőt szereti, hanem per pillanat ott megkap valamit amit otthon nem. És ha már idejutott a férj, akkor inkább helyes fiatalt választ, mint nem.
2011. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de ezt a megjegyzést nem tudom figyelmen kívül hagyni; "és egy fiatal lány is lehet csúnya, elhízott".

Én ugyan vékony vagyok, de van rengeteg ismerősöm aki duci, de igényes és foglalkozik magával. Attól még mert valaki kövér, lehet szép és csinos.

2011. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert a fiatalból azonnal a sima bőrre asszociálnak és esetleg a feszességre, míg hiába szép az idősebb nő, ha mindenkinek a ráncok, őszülő haj és a pettyüdtség jut eszébe. Akkor is, ha nem fedi a valóságot.
2011. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2011. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy a fiatalok között is vannak csúnyák. De a férfi aki megcsal nyilván majd szépet keres magának. Ezért aggódnak az idősebb feleségek.
2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, szépet, szebbet keres magának, de! ugyanúgy találhat szépet a saját korosztályában is. Nem feltétlen tinilányok között fog keresgélni.
2011. ápr. 6. 21:16
 9/20 A kérdező kommentje:

"Én ugyan vékony vagyok, de van rengeteg ismerősöm aki duci, de igényes és foglalkozik magával. Attól még mert valaki kövér, lehet szép és csinos."


Ezt én is így gondolom, de nem mindegy mekkora súlyfeleslegről van szó. Pár vagy 10 kiló felesleggel nincs gond, de azzal szerintem a legtöbb ember egyetért, hogy +30-40 kg nem túl vonzó egy lányon, arról nem is beszélve, hogy nem tud aktív életmódot folytatni és veszélyezteti az egészségét.


De elnézést, ha valakit megbántottam.

2011. ápr. 6. 21:23
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak azt tudom mondani, amit nagyjából már az egyik hozzászóló is. Lehet, hogy 40 évesen is bomba formában van, de a magasabb korral járnak olyan gondolatok is, amikkel az idősebbeket lehet jellemezni. Ősz haj, ráncok...stb. A kis tinilányok még frissek fiatalosak, hamvas a bőrük, fittek, agyba főbe szexelnének, a férfiak hozzájuk fiatalodnak.
2011. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!