Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a testvéreteket?...

Szeretitek a testvéreteket? Ha igen, ha nem miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy 3,5 évvel idősebb nővérem van. Nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeretem. Hogy miért? Nagyon kedves és segítőkész, de igazándiból nem is tudom megfogalmazni, hogy miért....
2009. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket nem mert olyan hülye, mint 6 pár rendőrcsizma. A másikat nagyon, de nem lenne elég egy nap leírnom miért.
2009. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem őket. Egész életemben bántottak és igaz, hogy féltestvérek vagyunk, de sosem mondták rám, hogy a "húgom", mindig éreztették velem, hogy "kilógok a sorból". Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de sajnos ez van, ezen már tudok változtatni. Próbáltam közeledni hozzájuk, de ha ők sem akarják, akkor nem fogom erőltetni.
2009. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen szeretem, pedig o sokszor rondan viselkedik velem, de azert meg is szokott vedeni. Hogy miert? Mert ugy lettunk nevelve, hogy szeretnunk kell egymast, soha nem tettek koztunk kulonbseget. Nagyon szeretem ot. Az a baj, hogy o a vilag egyik, en a vilag masik vegen elunk.
2009. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Én azért nem szeretem mert mindig meg voltunk különböztetve ö volt a kedvenc én mega fekete bárány a mai napig ö neki olyanokat megengednek 16 évesen lány létére amit nekem sose engeddet ö mindig visszaélt a helyzetével hiába közelitek felé sosenyitott rá nah mind 21 éves L vok ez van
2009. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,szeretem őket!3 tesóm van.Egy nővérem,2 öcsém!

Hogy miért szeretem őket?Konkrétan nem tudom leirni!

2009. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a húgom, próbálok mindent megtenni érte de úgy érzem ő engem nem annyira és ez fáj kicsit.
2009. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 batyam van. A nagyobbik batyammal soha nem jottunk ki mert irigy volt, hogy en vagyok a 4dik es lany. Pedig nem igazan ereztem soha, hogy kulonbseget tenenek kozottunk attol eltekintve, hogy 5-6-7 evvel nagyobbak mint en! A maski kettovel meg jol elvagyunk, ok orokke melettem voltak ha bajom volt, igaz egy orszag valaszt el bennunket :( Igy ritkan vagyunk egyutt!
2009. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem őket...:)) Mindet! Mindegyik egyéniség és mindegyiket úgy szeretem ahogy van...<3 Mert...hosszú lenne ide leírni miért...:)
2009. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy bátyám van. Már nem vagyunk gyerekek és távol lakunk egymástól, de nagyon erős kapocs van köztünk. Pedig különbözőek is vagyunk. Nagyon szeretem
2009. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!