Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek a verseim?...

Szerintetek szépek a verseim? Melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

Nem tudlak el felejteni

emléked nem hagy nyugodni

északákat sírok át

csak még egyszer ölelj át.

--------------------------------------------------------

Szeretlek és féltelek

ezt most kérlek fogadd el

szememben is láthatod

szeretlek nem tagadom

--------------------------------------------------------

szívemben még van egy hely

neked hagytam foglald el


pontozzátok őket kösz!! :)


13L Témakör direkt


2011. márc. 30. 14:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szépek. Ügyes vagy. Csak tudod sajnos sok a rossz indulatú ember akik előszeretettel taposnak bele egy gyerek lelki világába. Ne is foglalkozz velük, írj csak nyugodtan verseket ha neked tetszenek. Később ha tapasztaltabb leszel jobban is fog menni. Én is írtam párat akarod látni az egyiket? Igaz én már nem 13 vagyok.
2011. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bocs az őszinteségemért, de szerintem se túl jók. Versnek nem is igazán mondanám, inkább rím vagy versike... De írj csak bátran, majd még fejlődsz! :)
2011. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Meg kellene tanulnod, hogy hogyan kell verset írni, mert ezek nem versek. Ezek gondolatok furcsa sorbeosztással. Nagyon rosszak. Ne legyél olyan, mint azok, akik elmennek tehetségkutatókba "énekelni", aztán beégnek, mert a család meg mindenki azt mondta nekik, hogy dalospacsirta, másnap meg rajtuk röhögnek a youtube-on.

Szép dolog a kitartás meg a hit, de azért tudás is kell hozzá. Meg kell dolgozni érte.

(A barátaidnak tetszik... ne haragudj, de ez nem nagy szám.)

2011. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

az a lényeg hogy neked tetszik!


szerintem aranyos

2011. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó aranyos :) amúgy semmibaj, mindenki így kezdi. :) Majd belejössz.:)
2011. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!