Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek a verseim?...

Szerintetek szépek a verseim? Melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

Nem tudlak el felejteni

emléked nem hagy nyugodni

északákat sírok át

csak még egyszer ölelj át.

--------------------------------------------------------

Szeretlek és féltelek

ezt most kérlek fogadd el

szememben is láthatod

szeretlek nem tagadom

--------------------------------------------------------

szívemben még van egy hely

neked hagytam foglald el


pontozzátok őket kösz!! :)


13L Témakör direkt


2011. márc. 30. 14:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
A szaggatott vonallal van elválasztva...ezért mondtam, hogy azok nem versek, csak rímecskék...
2011. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

Persze a vélemény, az vélemény.

De nem mindegy milyen formában...

Amúgy akinek nem inge, hát ne vegye magára, mert ahogy olvasom, nem épp te voltál bunkó, na de van itt egy-két nagyon "kedves" megjegyzés is a többieknél...

Az pedig, hogy nem tudja mi a szerelem, hát na és? Most akkor mindenki dörgölje az orra alá 12x?

Attól még lehet róla elképzelése.

S nem beszélve arról, hogy tiniként, ha sok-sok rossz megjegyzést kap az ember, akkor előbb-utóbb igenis hat az önbizalmára. Egy elvesztett önbizalmat pedig visszaszerezni, baromi nehéz feladat.

Ha azt írja 32 éves vagyok és ezek a verseim, akkor hajrá: küldjük el a sunyiba. De ő még csak 13 éves. Ne szegjük már a kedvét az "őszinte véleményekkel".

2011. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

A vers nem attól vers, hogy rímel. Amiket írtál, az max. rímekben beszélés. Vagy inkább rÉmekben.

Ha verseket akarsz írni, akkor ajánlom:

[link]

Vagy más verstani alapismereteket.

2011. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Jahh, már látom! :)) Ezek nem versek, de aranyos! Nagyot röhögtem az egyik válaszolón, aki írta, hogy nem tudja még mi a szerelem. Elképzelt dolgokról lehet a legszebben írni! Én 13 éves koromban a halálról írtam, most baxxál le, hogy miért írtam, mikor még meg se haltam! :) Én is azok táborát erősítem, akik támogatják a verseidet, rím ide oda, xard le, de azért komolyabbakat is várunk Tőled, és ne szorítkozz erre a témára, ha csak ennyi jut róla eszedbe! De kezdésnek nem rossz! Bár a második az tényleg elég görcsös.
2011. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbálkozz tovább, olvass sok verset, tanulmányozd a versírást. A versírás tanulható, ha van benned egy kis érzék hozzá. Az empátia nem tanulható, és sokakban úgy tűnik nincs! Én sem szeretném elvenni a kedved, inkább arra biztatlak, hogy fejleszd még a tudásodat.

S igen, nem kell ahhoz átélni a dolgokat, hogy elképzelésünk legyen róla!

Ha valaki arról ír, hogy mondjuk egy madár és repül? Abban hol van az átélés? :)

2011. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. márc. 30. 15:46
 17/25 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan, hogy mások kérdéseiben a helyesírási hibákat szúrom ki direkt, hogy azzal cs*szegethessem a kérdezőt, de azért a verseket tényleg illene helyesen leírni !!! Mármint például tele van vesszőhibákkal.
2011. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
13 évesen engem is megszállt az ihlet, 30 szakaszos verset írtam, és el voltam telve magamtól :) Nos, azóta letettem a versírásról, mert rájöttem hogy nagyon nem értek hozzá, és a "remekműveim" megmaradnak gyerekkori emléknek :)
2011. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Tutom hogy nem tetszenek de írtam egy 3 versszakosat


Nem mindig igaz

amit mondanak

néha úgy érzed

elvesztél


Borongós éjszaka

amit a szívedben

érzel,szeretnek

helye nincsen


szeretve lenni jó talán

nem mindenki éli át

szeretve lenni nagyszerű

utálva lenni keserű


És nem bántásból meg nagyképűségből írom, de ezt még én szeretném folytatni, mert a barátaimnak tetszenek.

2011. márc. 30. 17:54
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerelmes verset írni csak szerelmes ember tud. Azt is tudnod kell, hogy kétféle szerelem létezik: testi és lelki. A lelki szerelem a nemesebb, szebb, mert csak egy emberhez kötődik. Szerelmes verset szerelemmel csak szerelmemnek tudok írni, senki másnak. Nem minősítem a versedet, de előbb tanulj meg helyesen írni, mert ha nem, a vers ritmusát sem fogod tudni érzékeltetni. Sok sikert! Szeretettel: Papa
2011. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!