Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg lányommal...

Hogyan értessem meg lányommal hogy helytelen amit csinál?

Figyelt kérdés
Lányomék elválltak de továbbra is egy háznál laknak volt férjével megosztásban.Van egy 2 éves gyermekük és én nagyiként látom hogy nem jól bánik vele a lányom pl:nem engedi aludni napközben mert este aludni kell,nem fürdeti rendszeresen néha szinte tiszta kosz ha nállam van én megfürdetem,ha olyan kedve van nem megy haza este mert úgy is ott az apja"jelszóval"majd csak valamikor másnap délután vagy este és ha neki olyan kedve van akkor a picin adja ki.Már sokszor szóltam neki de olyankor megsértődik és csak annyit vág oda ;azt csinálok amit akarok senkinek semmi köze hozzá;Ti mit tanácsoltok nekem erre a megoldhatatlannak látszó helyzetre?
2009. febr. 26. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, nem tetszik, de gyámügy!
2009. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Fordulj családsegítőhöz, szerintem tudnak segíteni.
2009. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gondoltunk már rá,hogy hivatalos szervhez fordulunk a pici miatt sőt már azt is fontolgattuk,hogy magunkhoz vesszük az unokánkat,de azt jobban szeretnénk ha a szülei nevelnék csak nem tudjuk hogyan értessük meg vele hogy a fiának kell az elsőnek lenni.
2009. febr. 26. 00:16
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha valóban "ott az apja" és a gyerek nincs gondozva, akkor nem csak az anyát kell felelősségre vonni!!!!


Ha a lányod nem akarta a gyereket, csak véletlenül lett, ráadásul miatta kötötte ezt a sikerületlen házasságot is, akkor nehéz dolgod van. Próbálj vele beszélni, de legjobb, ha magadnál tartod a gyereket, amennyit csak tudod. Ha a lányod netán mégis magába száll és változtat, akkor is biztosan számít a segítségedre.

2009. febr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
és szóltál is neki róla, hogy mit szeretnél? Mármint ha nem változik meg akkor magadhoz veszed? Nem hatott rá?
2009. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 yuda ***** válasza:
92%
Ne félj a gyámügytől, mert csak kritikus esetben emelik ki a családjából a gyermekeket -előbb figyelmeztetik: köznyelven szólva :ráijesztenek és ez sok esetben már elegendő.
2009. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Figyelted mostanság a lányodat? Változott a régebbi önmagához képest? Mindig ilyen volt a gyerekkel? Mikor váltak el a férjétől? Nem azóta változott meg?

És ezen ne akadj ki, de elképzelhető, hogy zugivó a lányod, persze ezt a tényt ők szokták a legjobban tagadni, de ha tudod figyeld őt, mert az nagyon nem normális, ahogy a gyerekkel bánik.

Sok sikert, ha másképp nem megy, vegyétek ti a gyerkőcöt a gyámságotok alá.

2009. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben a gyámügyhöz fordulnék és kérném a pici felett a gyámságot. Nem igaz,hogy azt csinál amit akar. GYEREKE VAN!
2009. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nem várnám meg még baj lesz.Nem szertem amikor azt mondják "nem vettünk észre semmit".Te mint felelős nagyszülő kell,hogy csinálj valamit.....
2009. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Probald neki megmagyarazni, hogy ez nem igaz, "azt csinalok amit akarok, senkinek semmi koze hozza"-mondja a lanyod! Mondd meg neki, hogy ez nem igy mukodik, es nemsokara oviba is megy a kisunokad, ott jobban figyelem alatt lesz. Oda nem viheti se koszosan, se almosan...stb. az ovonenik szemmel tartjak a gyerekeket! Ha nem akarja a lanyod, hogy hatosagok ele keruljon, akkor figyeljen oda a kicsire.

Probalj minel tobb idot a kicsivel tolteni, tudod hogy o nem tehet arrol, hogy a vilagra jott. Van munkaja, penze a lanyodnak, tulajdonkeppen mi a problemaja, nem akarta ezt a kis gyereket?

Beszelj vele, mindig, sokat, de azert finoman, nehogy meg a vegen hozzad se vigye le a kicsit.

2009. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!