Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak az én...

Miért mindig csak az én véleményemen akadnak ki? (lent)

Figyelt kérdés

sokszor látom az ismerőseim közt, ha nem egyikük nem ért egyet a másikkal, és azt paraszt módon mondja meg, az illető meg sem sértődik, de ha engem kérdez mondjuk, és normális hangnemben elmondom, h nem adok neki igazat, totál besérül, és feldugja az orrát. + +próbál meggyőzni a saját igazáról.

nem egy embernél tapasztalom ezt.

elég nyugodt, visszafogott ember vok, és nem durván mondom el, amit gondolok, mégis ez van, és nem értem, miért. miért mindig az én ellentétes véleményemen kell földugni az orrát v.kinek? és azt nem értem, miért engem kérdeznek akkor, ha nem bírják elviselni az esetleges negatív hozzászólást?

már ott tartok, h legtöbbször inkább terelem a témát, ha mást gondolok, mint az adott illetők :S


2011. márc. 29. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Mi az, hogy feldugja az orrát? Ilyen kifejezés nincs is. Talán felhúzza, nem?
2011. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a te véleményedet komolyabban veszi, és ezért sérti jobban, ha nem értesz vele egyet..
2011. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz. Ha a másiknak igaza van, az sokkal fájóbb, mint ha ilyen szöveggel száll valaki vitába, hogy pl. ez hülyeség, nem értesz hozzá, stb.
2011. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha fórumokon bólintok rá több előző bejegyző véleményére, hogy igen, szerintem is, az ellenvélemény engem, és csak engem támad le.
2011. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is fórumon támadnak le a nem "erélyesen" fejtem ki az ellenvéleményemet, pont engem kezd gyalázni az ellenkező véleményen lévő.
2011. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!