Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj?

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb 2 éve vagyunk nagyon jóba...

most kaptam egy lehetőséget, (ami még nem fix)de ha sikerülne akkor másik suliba járnék...

elmondam neki az "örömhírt" és ő ugy fogadta h "köszönöm h ennyire le fogsz szarni"...

most nemértem..velem van a baj??

egyáltalán nem bizts hogy bejön és attól még hogy másik suliba járnék ugyanúgy tudnánk találkozni... :S

segítsetek lécci...


2011. márc. 29. 16:46
 1/4 anonim válasza:

szerintem nincs veled baj

nem sok barátság tart örökké

egyébként hány éves vagy????



nekem van egy barátnőm 5 éves vagyunk LB-k, de mikor fél éve elköltöztek minden megváltozott, egy suliba járunk mégsem beszélünk annyit mint azelőtt :(

de azért még mindig ő a legjobb barátnőm :)

és remélem jövőre is tartjuk a kapcsolatot, amikor elballagtunk

2011. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Beszéld ezt meg vele,hogyha esetleg összejön,akkor is tudtok találkozni suli után vagy hétvégén.


Miért mennél át másik suliba?:)

2011. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyikötökkel sincs semmi baj! Szerintem csak megijedt, hogy tönkre mehet a barátságotok a távolság miatt és hiányoznál neki. Nekem még 19 éves fejjel is rossz beletörődni abba, hogy esetleg az egyik barátom külföldre menjen tanulni mert annyira fontos nekem!


Mindenesetre ha barátok vagytok akkor nem számít, hogy merre sodor az élet mert akkor is ott lesztek egymásnak. Bár ez kettőtökön áll és sokat kell dolgozni érte. De egyáltalán nem biztos még az sem, hogy másik suliba mész, szóval ne parázz!


L/19

2011. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem veled !

Reagálása alapján feltételezem igen fiatalok vagytok még, és hogy igen megijedt.

Erre csak az a megoldás, hogy beszélgessetek erről, és nyugtasd meg a kettő nem kell üsse egymást. A barátságotok és a másik suli. Egyszerűen féltékeny, de ha tényleg oly fiatalok vagytok, mint gondolom, akkor úgysem tartom valószínűnek, hogy mostantól mindörökké ...

Ha ez tönkreteszi a kapcsolatotokat máris, akkor meg nem te teszed tönkre hanem ő és akkor nem ő a nekedvaló .

2011. márc. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!