Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, mennyi...

Párkapcsolatban élők, mennyi időtök van egymásra a munka mellett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk,de mégis csak hétvégén találkozunk.Váltott műszakban dolgozunk ugyanott.A gyárban 5 perc amit összefutunk váltáskor.A hosszú házasság titka :)
2011. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3műszakban dolgozom,a párom egyben reggel 7-3ig (ő vezető beosztásban van)

Mikor délelötös vagyok akkor 6-2ig dolgozom fél3kor otthon vagyok párom fél4kor ér haza,ez jó egész napunk együtt telik el.

Ha délutános vagyok az 2-10ig van na az a hét egymás nélkül telik :-( de ez van dolgozni kell.hazaérek ő már alszik,reggel mikor megy én még alszom,szóval akkor "szeretlek,puszi" enyni az a hét minden nap.

éjszakás hét 10-6ig,az jó mert az egész délutánom szabad

és így együtt vagyunk,meg a hétvégék is szabadok általában.De együtt élünk ugyhogy nem panaszkodhatok :-)

2011. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi altalaban egyutt ebredezunk, mert az ebresztom mindkettonket felver. Altalaban meg 10 percig olelgetjuk egymast felalomban, majd en rohanok is keszulodni. Altalaban 8.30-kor hagyom el a hazat, o meg mindig agyban, gyors puszi es mar rohanok is dolgozni. Este 7 ora elott soha nem erek haza..esetenkent csak 8 utan. O meg elottem haza er a munkabol. Ezt kovetoen,, bar egy szobaban vagyunk, nem igazan beszelgetunk, mert o meg dolgozik a szamitogepen. Igy csak csendben teszunk-veszunk egymas mellett. Altalaban csak 10 ora utan van idonk egymasra max 11.30-ig! Hetente 1 vagy ket este egyutt fozunk, ilyenkor kb 30 perccel vagy 1 oraval tobbet kommunikalunk. Hat ez nem valami sok, de jelenleg ez van. Munkaidoben kb 1x vagy 2x hivjuk egymast, ez meg kb 5 perc beszelgetesi idot jelent.
2011. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!