Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, mennyi...

Párkapcsolatban élők, mennyi időtök van egymásra a munka mellett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 5-kor kelek, amikor ő még alszik. Nagyjából 7-kor indulok el otthonról, amikor ő felkel. Gyakorlatilag reggel csak az elköszönésre van idő. Este 7-re érek haza, akkor van nagyjából 2-3 óránk, de ebben benne van az evés, fürdőszobai teendők, és a gyerekkel kapcsolatos dolgok. "Tisztán" nem nagyon szokott lenni közös időnk, hiszen a baba is akkor alszik el, amikor mi. A hétvégék szabadok, kivéve minden 2. szombat és vasárnap.
2011. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanúgy megy minden nélunk is ahogí első írta.

Reggel elköszönés,majd este lenne 2-3 óránk de akkor ott a gyerek:-)

Hétvége maradt ennyi.

De most munkát vált a férjem és ott egész nap láthatjuk egymást majd...:-)

2011. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Együtt kelünk 10-15 perc különbséggel. Amikor csak lehet, együtt reggelizünk, egy autóval megyünk munkába. (Esetek 70-80%-a.) Napközben, ha van annyi szünetünk, chatelünk is egymással. (Ha a munka engedi. Ha nem, akkor nem.) Este hasonló arányban megyünk egy autóval haza, gyerekért oviba. Ilyenkor néha beülünk valahova, vagy otthon együtt eszünk. (Amíg a vacsi készül, nem vagyunk együtt, mert Ő főz én meg nem. Addig elintézem a dolgokat.) Vacsora közben beszélgetünk. Néha együtt fürdünk, akkor a kádban is beszélgetünk. Aztán leülünk és megnézünk együtt valami jó kis filmet. Szerintem egész sokat vagyunk együtt, kedveljük egymás társaságát. Ha együtt is dolgoznánk, az talán már túl sok lenne a másikból, mint ahogy vannak külön programjaink, külön baráti körünk is. Én alapvetően elégedett vagyok ezzel így, és úgy tudom, Ő is az.
2011. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Reggel együtt kelünk,együtt megyünk kocsival melóba (1 km-re van az enyém az övétől),napközben sms-ek vagy emailek,délután vagy értem jön vagy felvesz a közeli boltnál (vásárolni utál,még velem is).

Fél5-5től otthon vagyunk,főzni együtt főzünk általában,együtt vagyunk,pihenünk,elmegyünk sétálni,vagy csak vagyunk.

Bár most félév sűrű,mert mindkettőnknek másoddiploma vége,de ez csak 2 hónap,utána ugyanugy nyugi lesz.

Hétvége pedig mindig együtt,meg elmegyünk nagyszülőkhöz,szülőkhöz.

2011. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
napközben minimális cset, este 1-2 óra
2011. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és azok akik nem élnek együtt?
2011. márc. 31. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi nem élünk együtt.Heti 2-3 tali összvissz.
2011. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én Tatabányára járok főiskolára a barátom pedig már évek óta pesten tanul és dolgozik az iskola mellett. A második diplomáját csinálja. Csak hétvégén tudunk találkozni mivel akkor jön haza és én megyek hozzájuk. Szóval Péntek estétől Vasárnap délutánig.
2011. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi nem élünk együtt, de elég keveset tudunk találkozunk. Párom szinte mindennap 13 órát dolgozik, Nekem ott a suli. Szerencsére Nekem jobb az "időbeosztásom" és ha délelőttös akkor a heti 3 alkalom megvan. De ha délutános akkor heti 1 alkalom :(
2011. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:03


ez vagyok



amig nem éltünk együtt,addig én albérletben voltam,párom szüleinél lakott,tőlem 20 km-re,de egy egyetemre jártunk,igy minden hétköznap ha volt az óraái között szünet,hozzám járt fel,még akkor is amikor nem voltam otthon:)

de este megvárt,vagy ha ő végzett később akkor feljött,vacsiztunk,néha hazament este,néha nem,néha meg mentem én is vele

hétvégén pedig mindig együtt voltunk az első perctől,hol nálam hol nála,hol a nagyszülőknél


akkor 19 és 21 évesek voltunk

2011. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!