Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta vagy munkanélküli?...

Mióta vagy munkanélküli? Melyik megyében élsz?

Figyelt kérdés

Én Borsodban, Miskolcon fél éve keresek hiába.


Olyan számomra, mintha a társadalom két részre szakadt volna: dolgozók és állástalanok.

Már úgy érzem, szinte lehetetlen bekerülni a másik csoportba.

Bérlet híján nem tudom járni a várost, neten pedig az álláshirdetések 95%-a kimondhatatlan nevű, vagy ügynöki munka, ha a néhány normális hirdetésre jelentkezem, semmi válasz,kb. mintha az űrbe küldeném az önéletrajzom.


Így marad a feleslegesség érzése, én érzem hibásnak magam amiért a férjem izzadva dolgozik, én pedig itthon ülök és semmit sem csinálok.


Akik azt mondják, van munka, csak akarni és keresni kell, azok hol szerezték???


Érettségim és szakmám is van, mégis itthon kell elpazarolnom a fiatalságom, pedig én szívből kívánom, hogy végre dolgozhassak, hogy újra hasznosnak érezhessem magam és ne kelljen a szüleink segítségére szorulnunk anyagilag.


2011. márc. 28. 12:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Most kaptam e-mailben 9(!)állásajánlatot a tescóba, Miskolcra.Sajt-csemege eladó, éjszakai árufeltöltő, hús eladó, kultúr cikk eladó, vegyi árú eladó, száraz árú eladó, zöldség árufeltöltő, mirelit árufeltöltő, non-food árufeltöltő.Akinek jó, menjen be egy önéletrajzzal.Az éjszakaihoz csak 8 általánost kérnek, a többihez sem írtak még érettségit sem.
2011. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Én is láttam, köszi!

Jelentkeztem is az összesre, dehát ez is olyan, hogy ezren jelentkeznek arra a kevés helyre...

Eddig még összeszerelőnek, se takarítónak sem kellettem.

2011. márc. 29. 11:03
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a CORA-s.

Szerintem ott a bibi, hogy eleve így állsz hozzá, hogy biztosan nem fogsz kelleni.Ne legyél ennyire negatív.Azt látják rajtad az elbeszélgetésen is.Én bementem, odatettem magam, hogy nekem szükségem van erre az állásra, magabiztosan, akár azonnal is tudok kezdeni, tüdőszűrőm mindig volt érvényes, mert akinek van, arra nem kell várni még egy hetet.És hatvan emberből benne voltam abban a háromban, aki kellett.Pedig érettségim sincsen!3-4 millió forog a kezemen nap mint nap.

Szóval magabiztosan, ápoltan, és akkor sikerülni fog.

2011. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!