Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilemmázom. Adtok tanácsot?

Dilemmázom. Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Régen rengeteg "barátom" volt. De szépen lassan eltűntek... Amióta összejöttem a párommal (2 éve) már a legjobb barátnőm is továbbállt, mert már nem csak "az övé" vagyok.

Volt egy barátom, akivel egy éve nem beszéltem. Tett pár megjegyzést ami nem tetszett. Viszont nagyon jókat nevettünk együtt, hiányzik. Nem haragszom rá, bár megbántott. De hiányoznak a közös napok, a poénok. Ritkán találkoztunk, inkább msn-es barát. Próbálom pro-kontra eldönteni, hogy írjak-e neki egy levelet. Az tart csak vissza, hogy egy évig nem is keresett. Nem kéne bocsánatot kérnie, de zavar, hogy talán nem kíváncsi rám. Én meg nem akarom magam ráerőltetni. Írjak vagy ne?


2011. márc. 27. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Te azon vagy fennakadva, hogy nem keresett egy évig... és te kerested őt?! Csak ezt gondold végig, szerintem rájössz.
2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. De ő bántott meg. Nem én őt.
2011. márc. 27. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:

én azt mondom Neked, hogy írj neki. Valakinek el kell kezdeni a barátkozást, hidd el nem bánod meg:)

Ha meg nem kíváncsi rád akkor meg legalább megtudtam és le tudod zárni a fejedben ezt az egészet.

szurkolok:)

2011. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem írnék neki, de te ne hallgass rám, hiszen csak a véleményem írom le: nekem is sok ilyen barátom volt, akiknek akkor jó voltam amikor nem voltak kötelezettségeim,és csak saját magam voltam: meg a kocsi.De mára ez teljesen megváltozott.Ha én nem keresem őket ők se keresnek engem és úgy vagyok vele ha érdekli őket hogy éljük az életünk akkor majd valahogy keresnek,tudják a számom, tudják hogy hol lakom.. el tudnának érni ha akarnának.

És ilyenkor felmerül bennem a kérdés: miért küzdjek azért hogy felfigyeljenek rám, ha eddig sem tették meg, és igazából ha én nem keresem őket ők sem keresnek engem.. így aztán nem is hívom őket..minek??? azért hogy az én számlámra több órán keresztül csevegjenek??

én nekem nem kellenek ilyen barátok akiknek havi/évi szinten talán ha kétszer jutok eszébe!

2011. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress olyan barátnőt akinek szintén van párja...

Ilyen irigy barátnőkkel én is ki voltam segítve, akik beszóltak mert volt párom 18 évesen (ellenem forgattak mindenkit, miután megkérdeztem miért volt, azt mondták, mert irigyek voltak arra, hogy én milyen boldog vagyok, ők meg nem)...őket szépen leépítettem...

Most van egy fantasztikus barátnőm akinek van párja, nagyon jól megvagyunk négyesben is gyakran megyünk szórakozni, de ha egyikünknek baja van, a másik megérti...nem vagyunk a dedóban

20-L

2011. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá. Lehet, hogy ő is ilyeneken dilemmázik. Lehet, hogy kevés időt fordítottál rá a barátod "miatt" és úgy érezte felesleges neked.
2011. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tök felesleges ezen filóznod. beszéljetek meg találkozót, ne pedig levélben beszélgess vele. hívd fel! lehet neki is ez a gondja, hogy berágott rád, hogy nem beszéltétek meg. úgy vette hogy téged már nem érdekel, hogy jóba vagytok vagy nem. és akkor erre lehet besértődött.
2011. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki. Nem veszíthetek semmit. Csak egy kicsit a büszkeségemből. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. márc. 27. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!