Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igazuk van?

Szerintetek is igazuk van?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk a kislányunk mellé még egy gyereket. És ezt elmondtam anyukámnak meg a húgomnak, hogy ezt tervezzük. És mindketten azzal jöttek, hogy már öreg vagyok ahhoz, hogy a kislányom mellé szüljek még egy gyereket. Szerintem ez nem igaz. Hisz sokan 30 éven felülszülnek első gyereket. Nővérem 28 volt mikor az első kisfia született. Ő nem volt öreg hozzá? Nem értem ezt a hozzáállást.


27/N


2011. márc. 27. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

nem jutok szóhoz

ez komoly?

:| erre nem tudok mit írni mert a válasz egyértelmű

2011. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs, miért mondhatták. Lehet, h féltékenyek a boldogságotokra. Én 40 éves koromig toltam ki az első gyerek születésének idejét, nem örülök, de ez van.Most 25 vagyok, de nem fogok ezen stresszelni az elkövetkező 5 évben.
2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos nem ez a valódi ok amiért nem támogatnak.

Én 25 évesen szült5em a lányom és jövőre szeretnénk egy tesót, akkor 29 leszek.

Tesóm 18 volt amikor az elsőt szülte és 31 amikor a harmadikat.

Szerintem kérdezz rá mi a valódi ok amiért ellenzik!

2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Toll a fülükbe! Ne foglalkozz velünk. Simán fiatal vagy még.

Ugyhogy jöhet a baba.

2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy 27 éves nőt öregnek tartanak a szüléshez (ráadásul a 2. babához!!!), akkor nem ebben a világban élnek... Manapság már az sem furcsa, ha valaki 40felé közeledve szül - van pár példa a közvetlen környezetemben is. Szerintem őket is kimondottan megfiatalítja a babavállalás.
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Tulajdonképpen azt az egyet nem értem, hogy ezt miért beszéled meg egyáltalán az anyáddal meg a testvéreddel? Ez CSAK rád meg a párodra tartozó dolog.


Egyébként meg nem vagy öreg a gyerekszüléshez.

2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szóba került, hogy anyu ennyi idősen már 3 gyerek anyukája volt. Én meg itt vagyok 27 évesen és egy kislányom van. És akkor mondtam, hogy de tervezzük a kistesót. És hát ez lett a beszélgetésből.
2011. márc. 27. 21:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom! :/ Egyik füleden be a másikon ki! Fiatal vagy még, előttetek az egész élet. A válasz pedig adott (:


L/19

2011. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen egyáltalán nem vagy öreg valami más a bajuk. Esetleg nem kedvelik a párod, nem tartják megfelelőnek az anyagi helyzetet, nem volt valamilyen próbléma az első születése után.
2011. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Anyu imádja a páromat és a húgom is. Anyagi helyzet is adott a második baba vállalásához. Szerencsére semmi gond nem volt az első születésénél.
2011. márc. 27. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!