Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk lehet? Rád mondták...

Igazuk lehet? Rád mondták már, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Amikor suliba voltam, többször is hallottam, amikor azt mondták rám idegen csajok, hogy "ez a lány olyan csúnya":(

Tudom persze, hogy nem vagyok egy nagyon szép...de akkor is, ez annyira rosszul esett...és most nem tudom, hogy okkal mondták rám, vagy csak irigységből:(

Képet nem szeretnék felrakni, mert igazából azt szeretném megkérdezni, hogy ha vkire ezt mondják, abban lehet vmi, vagy más okból is mondhatják?

És pl. aki szép lány, arra is szokták mondani?

Köszi:)


2010. nov. 2. 16:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és 18/l
2010. nov. 2. 16:33
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz velük.Amúgy mutatnál képet?(tudom hogy nem xD)
2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok és fiatalabb koromban elég sokat mondták rám hogy csúnya vagyok. Na és akkor mi van? Nem kell, hogy mindenki szépnek találjon. A szépség relatív. A többség a modellekhez hasonlítja az átlagembert-mi meg ugye nem vagyunk modellek. Mindenki szép valakinek. Ne törődj velük.
2010. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, el tudom képzelni, hogy nézhetnek ki, akik ilyeneket mondanak. A szépség egy múlandó dolog. Erre nem igazán tudsz alapzni. Fel a fejjel, valakinek biztos nagyon tetszel.
2010. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne torodj veluk. Aki szep, de buta mint a fold, az sokkal alabbvalo mint aki nem modellkinezetu, de okos es kedves. Ez tobbet er barmilyen szepsegnel. Aki ilyet kiejt a szajan hogy "De csunya vagy", az mar kiallitotta magarol a szegenysegi bizonyitvanyt.
2010. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelent semmit, hidd el nekem, rám is volt, aki mondott már ilyet, pedig általában kifejezetten szépnek szoktak tartani. De a szépség relatív, rám pl. azt is mondták (középiskolában más lányok), hogy "kövér" vagyok, csak mert nem voltam az a tipikus vézna tinédzser lány, hanem kicsit telt, hangsúlyosan nőies alkatú, nagy mellű - de BMI index és objektív vélemények szerint nem voltam kövér. Max. a divatlapok szerint. :) Továbbá van, aki a divatot veszi alapul, és aki nem divatos, hanem másképp öltözködik, arra is mondja, hogy "csúnya". (Fordítva is lehet: valaki, akinek nem tetszik az aktuális divat, csúnyának tarthatja!) Szóval ezer oka lehet annak, hogy valakire ilyesmit ráfognak. Olyat olvastam valahol, hogy "mások véleménye nem kell, hogy a Te valóságoddá váljon" Fogadd meg. Akkor leszel TÉNYLEG csúnya, ha Te is annak tartod magad. Próbálj meg önbizalmat sugározni, és azt, hogy lesz.arod mások véleményét. Nehogy most már elkezdj görnyedve, falba simulva, állig begombolkozva, zacskóval a fejeden járni :)

29/N

2010. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig azt mondták középsuliban a lányok, h csúnya vagyok :) Indultak ki abból, hogy más stílusom volt mint nekik. Sportos-rockosan öltözködöm (nem bakancs stb. hanem mint régen :))... Ahogy kikerültem suliból, minden pasi rám hajtott. Haverom egész baráti köre (8 ember) mind fel akart szedni, mikor elmentem bulizni velük :D Nem azt mondom h olyan szép lennék, de annyira csúnya sem vagyok, mint ahogy mondták :P

Szóval ne foglalkozz velük :P

2010. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
mondták, de szerencsére én fiú vagyok, így nem érdekelt. :)
2010. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük, az ilyeneknek nincs jobb dolguk mint másokat "cikizni", hogy eltereljék magukról a szót. Lefogadom, hogy azokról a lányokról is lehetne mit mondani, csak azt nem, hogy szépek.Ugyanis a szépség belülről jön.

16/L

2010. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%

Ahogy előttem is írták, nem a külcsín, a belbecs a fontos. Meg ne foglalkozz velük.

Viszont úgy érzem, te is csúnyának tartod magad. Miért? Olyan vagy, amilyen. Fogadd el a külsődet, és ha te elfogadod, elfogadja a környezeted is! Kiegyensúlyozott leszel, ez sugározni fog rólad, és ez az, ami mindenkit megszépít.

Tudod, ritka, ha a szépség és az okosság együtt van valakiben. Még az is lehet, hogy aki szép, reggel ébredés után nagyon randa. De egy kis sminktől szebb lesz. Csak ez csalás, szerintem. Charlie szerint is: az aki szép, az reggel is szép...

Én sem voltam egy szépség kislány koromban. Kövér, SZTK-s szemüveggel. Ahogy jöttek a tini évek, kezdett nőiesedni az alkatom, és már valamivel szebb szemüvegem lett, kezdtem növelni az önbizalmam. Igyekeztem úgy öltözni, hogy előnyösebb legyen a külsőm (sokszor volt anyuval erről vita, de megérte), frizurát változtattam, és bár nem igazán fogytam, kezdett a pasik szeme megakadni rajtam. Meg voltam elégedve magammal, tudtam, az örökletes adottságaim miatt soha nem leszek karcsú, és életem végéig szemüveget fogok hordani. Megtanultam viselni mindent, ami rajtam volt, nem csak hordani.

22 éve boldog házasságban élek, két gyönyörű lány büszke anyukája vagyok. És hidd el, volt választékom, míg megtaláltam az igazit.

2010. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!