Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk lehet? Rád mondták...

Igazuk lehet? Rád mondták már, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Amikor suliba voltam, többször is hallottam, amikor azt mondták rám idegen csajok, hogy "ez a lány olyan csúnya":(

Tudom persze, hogy nem vagyok egy nagyon szép...de akkor is, ez annyira rosszul esett...és most nem tudom, hogy okkal mondták rám, vagy csak irigységből:(

Képet nem szeretnék felrakni, mert igazából azt szeretném megkérdezni, hogy ha vkire ezt mondják, abban lehet vmi, vagy más okból is mondhatják?

És pl. aki szép lány, arra is szokták mondani?

Köszi:)


2010. nov. 2. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Rám is mondták már. Sajnos igazat kell, hogy adjak nekik.

18,l

2010. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a leírásodból arra következtettem, hogy 11-12 éves lehetsz. komolyan!

ebből most szűrd le, hogy mit gondolok...

2010. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

örülök, hogy ennyi kedves választ írtatok:)

tényleg nem találom magam vmi szépnek, persze nem mondom, hogy nem mondták már rám, hogy szép vagyok, mert mondták, csak ezek a csajok elbizonytalanítottak, de ezek a válaszok most sokat segítettek, hogy el tudjam magam fogadni, és nem foglalkozni azokkal, akik csúnyának tartanak:)

nem 11-12 éves vagyok...idősebb, lehet, hogy meg van a véleményed rólam, de én csak megkérdeztem vmit, ezzel nem gondolnám, hogy gyerekesnek, kis tinilánynak tünnék...egyszerűen kiváncsi voltam mások véleményére, de úgy látszik neked az önbizalmad 100%-on van, és nem vagy bizonytalan semmiben:)

köszönöm a válaszokat:)

2010. nov. 2. 17:40
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A szepseg teljesen relativ dolog es szinte mindenkivel elofordul ilyen. Eleg, ha azt megnezed, hogy pl. egy szepsegkiralynovalasztasnal is sokan azt irjak, hogy xy lany milyen csunya, masnak meg epp az tetszik vagy olvass bele egy online cikkbe pl. Zimany Lindarol meg hasonlokrol. 50% azt fogja, hogy irni, hogy milyen jo no, a tobbi meg, hogy milyen csunya, mert minden ember mindent maskepp lat. Nem kell ezzel foglalkozni. Meg ha nem is irigysegbol mondjak, hanem csunyanak latnak is azok a lanyok, lesz olyan, aki szepnek fog latni.
2010. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
16:56 olvasgasd a válaszokat, és a kérdező kommentjét. ÉS NE LÉGY KISHITŰ!!! Csak pozitívan!!!
2010. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

16.56-os vagyok.

Elolvastam.Tudom, hogy így kéne tennem. Próbálkozok is.

De nem egy ember mondta már, hogy az vagyok. :) Tehát ilyen szempontból elég nehéz építgetni az önbizalmat.-és épp ezért gondolom ,hogy okból mondhatom azt magamra, hogy tényleg csúnya vagyok. De azért nem adom fel.

2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) tényleg a modellekre, szépségkirálynőkre is szokták mondani, hogy nem is szépek...mindenkinek más tetszik:)

csak mondjuk én pl. más lányokra, ha látom is, hogy nem annyira szép, nem mondom rögtön, hogy jajj de csúnya...de aki szép, vagy vmi tetszik rajta, azt meg szoktam jegyezni...de aki nem tetszik, nem hordom le, mert ugyebár senki sem különb a másiknál:)

na mindegy...most kicsit erősebb lett az önbizalmam, és annak is örülök, hogy van pár ember, aki rendes, kedves választ ír, és ezzel segít:)

köszi:)

2010. nov. 2. 19:06
 18/20 A kérdező kommentje:

16:56-os:) én is így vagyok ezzel, mint te...nem könnyű...pl. nekem volt, hogy mondták, hogy szép vagyok, ennek nagyon örültem, kezdem erősebb lenni önbizalom terén, aztán hallom, hogy mást mondanak rám...és összezavarodok, hogy akkor most melyik az igaz:)

de igazuk van a kedves válaszadóknak, hogy nem szabad mások véleménye szerint élni, mert biztosan lesz pár ember, akinek majd tetszünk:) és nem minden esetben a külső a legfontosabb...az életben nem ez a lényeg, persze számíthat, főleg azoknak, akik leértékelik saját magukat, de majd talán később jobban látjuk majd, nem ez a legfontosabb:)

2010. nov. 2. 19:12
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

lehet benne valami, de köztudott, hogy a lányok-nők imádnak kibeszélni másokat a hátuk mögött, és persze le sz@rozni. könnyen elképzelhető, hogy pusztán irigységből mondták, de az is benne van, hogy tényleg nem vagy túl szép külsőleg, ezt neked kell tudni. persze ennyire nem egyszerű a dolog.

ha kíváncsi vagy egy pártatlan véleményre akkor küldj képet privibe

2010. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtál:)
2010. nov. 2. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!