Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
I. A húgom nem akarja felfogni,hogy a párja nem hozzá való!Már megfenyegettük,hogy kitagadjuk a családból,nagymamánkkal összeveszett e miatt.Nem hívjuk el családi eseményekre,nem beszélünk vele,nem érdekel minket,hogy hogy van,addig amíg együtt van azzal a sráccal!A srác nem dolgozik,most állítólag tanul meg munkát keres!Nekünk nem tetszik,nem szeretjük,de a 22 éves húgom nem tágít mellőle és vele akar élni!
2011. márc. 27. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy csak olajat öntöttetek a tűzre. Meg is értem, ha nem szakít, ha ti meg fenyegetitek.
2011. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj már, engem sem érdekelne a "drága" családom véleménye ha szeretek valakit

Ti miért akartok beleavatkozni? Hm? Neked hogy esne ha valaki bele akarna ugati az életedbe? Tök egyet értek a húgoddal ez csak kettőjükre tartozik.

2011. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A szerelem vak. Minnél jobban fogjátok tiltani ő annál jobban fogja akarni. Szerintem hagyjátok rá,aztán egy bizonyos idő után /mikor felszáll a rózsaszínű köd/ saját maga fogja látni, hogy ez a fiú nem hozzá való.
2011. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni,hogy elköltöztek együtt és nem tudjuk hová!Minket nem hív,nem tudjuk mi van vele és,hogy hogy van!
2011. márc. 27. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom miből gondoljátok azt, hogy a fiú nem hozzá való, de ahogyan már előttem is írták, ha tiltjátok annál jobban fog hozzá ragaszkodni.

Ne fenyegessétek, azzal csak azt éritek el, hogy kerülni fogja a társaságotokat! Ismerős a helyzet, bár kitagadással én nem lettem fenyegetve (de már csak azzal nem). Hát el is érték, hogy kerüljem őket. Aztán meg azon siránkoztak, hogy nem tudnak rólam semmit.

Mára már alakult a kapcsolat (mert belátta a családom a dolgokat), de még távolról sem az igazi, pedig mi már férj és feleség vagyunk... nem is egy éve.

Szóval hagyjátok élni az életét, ne készítsétek ki idegileg! Ha tényleg nem illenek össze előbb-utóbb úgyis vége lesz a kapcsolatuknak.

2011. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Szép család vagytok. Én sem mondanám meg hová költöztem.
2011. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nektek nem tetszik?Nem nektek kell tetszen.Ha neki jo akkor egyutt marad vele ha nem jo ugysem marad vele.Felesleges fenyegetni es szankcionalni.Azzal csak azt eritek el,h nem all veletek szoba ahogy a pelda is mutatja.Jogosan.Maganugy ki kivel van.Kiveve ha a parja artott mondjuk a csaladnak valahogy.Akkor mar kinyilvanithatjak a velemenyuket...
2011. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Látod, látod...(kommentárod utáni első vagyok). Még én meg se fogalmaztam, de te már le is írtad.

elköltöztek = kerül titeket

nem tudjátok mi van vele = már siránkoztok is emiatt

2011. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy viselkedtek vele, nem csodálom hogy nem akar beszélni veletek. Mi hasonló helyzetben voltunk a húgommal, de szerintem az a lényeg hogy ő boldog legyen, és a szüleim is megértették ezt. az hogy nektek nem tetszik, nem jelenti hogy nem is lehet jó ember. Az én nagymamám a mai napig nem állhatja édesapámat, mert elvált mielőtt elvette anyukámat. Ehhez képest csodálatos férj és apa, és anyuval majd 40 éve imádják egymást.


Ha szeretitek a húgodat, próbáljátok elfogadni a döntését, és ha mégsem jön össze akkor is mellette állni, nem jönni az én megmondtam kezdetű mondatokkal. Bicskanyitogató a hozzáállásotok, és nem is lesz pozitív eredménye.

2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ésss az érem másik oldala!!!


II. A családom egyáltalán nem ismeri a párom!Mi sosem voltunk egy gazi család,mert nagymamámnál a pénz dukál és az,hogy ki viszi többre!Ez alapján választ kedvenc unokát!Be tudja hízelegni magát a 2 nővérem pedig kanyar nélkül beveszi!Anya pedig egy önző nő,akinek szintén az számít,hogy a férj pénzes legyen!Sosem számíthattam senkire sem...most itt a párom,aki mellett boldognak érzem magam,aki miatt élek!Aki meghallgat és reményt ad egy normális családhoz,aki mellett nincs gondom!Aki szeret már 4 éve töretlenül és akit én is nagyon szeretek!Az egész családom ellenem fordult,mert nem nekik megfelelő férfit választottam társul!Egész életemben csak megaláztak és bántottak,főleg anya!Most azt várják,hogy dobjam el a boldogságom és legyek újra a csicskájuk,akit bármikor kihasználhatnak és megbánthatnak kedvükre,hiszen a hülye idióta úgyis tűri!Elköltöztünk végre együtt,a "családtól" távol,a párom tanul és munkát keres!Sajnos erre nagyon nehéz,én is 3 évig kerestem munkát!

A lényeg,hogy nekem a szerelmem mindent megad lelkileg!Sosem bánt,mindig mellettem áll!!!A családomnak nem fontos a boldogságom...csak a saját érdeküket nézik!

2011. márc. 27. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!