Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jegyezte el minden...

Miért jegyezte el minden barátnőjét előttem, engem meg még most sem?

Figyelt kérdés
A történet a következő. Barátomnak előttem 3 komolyabb kapcsolata volt. Az első 4 év után ért véget, de akkor még elég fiatal volt barátom is, 20 éves körül lehetett és azért lett ennek vége, mert a csaj szülei eléggé erőltették a házasságot, viszont a csaj elég falusi volt, nem is nagyon volt szex emiatt közöttük. De gyűrűjük volt. A 2. kapcsolatában is volt eljegyzés, de azt mondja, hogy ott is a lány akarta. Ebbe a kapcsolatba nagyon sok idegességet/időt/ és főképp pénzt fektetett, a lány a kapcsolat végére megcsalta és sok pénzzel megfosztotta, pl nem adta vissza a pasim arany ékszereit. Aztán a 3. is hasonló volt, összeköltözött a csajjal, pár hónapig eltartotta, mert a csajt kidobták a szülei és nem dolgozott, aztán a csaj elbizonytalanodott, párom ezért otthagyta, itt is volt gyűrű. A történet hasonlóan kezdődött velünk is. A kettőnk kapcsolatába is sok pénzt invesztált, mert sokat jártunk nyaralni, vett ruhákat, jártunk étterembe,bár én mindig mondtam neki ne költsön annyit. Aztán 1 év után el akart jegyezni, de ekkor én még nem akartam, mivel fiatal voltam meg nem is érzetem még úgy. Mos viszont ezek után eltel még 4 év, szóval már lassan 5 éve vagyunk együtt és még most sem kaptam gyűrűt. Azóta barátom is komolyabb lett, már nem szórja a pénzt, még magának se vesz ruhákat, csak ha én nyaggatom hogy vegyen már magának végre egy cipőt mert ideje lenne. Viszont én már szeretnék eljegyzést, mondtam is neki, de ő arra hivatkozik hogy majd később meg hogy még előtte együtt kell élni 1 évet meg ilyesmi. Elképzelhetőnek tartjátok hogy tényleg azért nem akar eljegyezni mert fél hogy megint csalódik? Lehet azt hiszi hogyha megkapom a gyűrűt akkor én is megbolondulok? Mit gondoltok erről? (egyébként párom nem valami érzelem kifejezős típus, magában tartja a bánatát, és nehezen nyílik meg, nehezen beszél érzéseiről)
2011. márc. 26. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Három elfuserált eljegyzés után már én is tízezerszer meggondolnám kit és mikor kérek meg... Légy türelmes. Ha szereted, és vele képzeled el az életed, akkor ne egy fémkarika rondítsa meg a dolgot.

22L

2011. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes mert ugye egyszer már megkért és akkor te nemet mondtál,lehet hogy ezért nem akarja már.

Tőle megkérdezted már hogyha 1 év után akarta most miért nem akarja?

2011. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pontosan úgy van, ahogy az első írta :) várj még picit...
2011. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"előtte együtt kell élni 1 évet meg ilyesmi"


Akkor miért nem költöztök össze?


Nekem ez amolyan kibúvónak hangzik... lehet 4 év alatt rájött, hogy mégse neki való a házasság?

2011. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem költöztünk még össze, mert nem állunk úgy!
2011. márc. 26. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azóta barátom is komolyabb lett"

Rájött, hogy nem kell minden "jöttmentnek" gyűrűt húzni az ujjára. Ha összeköltöztök az egy lépés...utána jöhet a másik lépés... eljegyzés!

2011. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nő létemre abszolút megértem a párodat. Előttem az én férjemnek is volt 2 eljegyzése, mindkettő kudarcba fulladt, nagyon hamar is jegyezte el őket. Engem 3 év után. Megértem. Tedd ezt te is. Ne legyél olyan mint azok, akik korábban kierőszakolták a párodtól. Gyűrű nélkül is lehet ám szeretni a másikat (: Aztán annak is eljön az ideje.
2011. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!