Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám kérte tőlem az anyakönyvi...

Apám kérte tőlem az anyakönyvi kivonatom, mire kellhet neki?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, anyum nevel engem.Azt mondta, hogy munkája vagy gyerektartás miatt kell neki,de szerintem hazudott.( Főleg abból kifolyólag mert gyerektartáshoz semmi köze és hirtelen nem tudta már ,hogy mire is kell pontosan.) Kellhet munkánál? Ha igen miért? Kapna valamilyen támogatást?
2011. márc. 26. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugdíj kiszámításához max annak kell, akinek a szolgálati idejében volt gyerekre vonatkozó időszak, pl GYES vagy GYED. (ezek ugyanis munkaviszonynak számítanak). Ha nem apád volt otthon veled mikor kicsi voltál, nem hiszen hogy ilyesmiről lenne szó.
2011. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!