Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki béke vagy anyagi biztons...

Lelki béke vagy anyagi biztonság. Mit választanátok ha muszály lenne?

Figyelt kérdés
lehetőségem van végképp megszabadulni vkitől akit a leginkább megvetek,lenézek,és akitől végképp undorodom..csakhogy ha a kapcsolat megszakad veszélybe kerülhet az anyagi biztonságom..nem jólétről beszélek azt kiemelném..és nem párkapcsolatrol vagy hasonlóról van szó...ált.tudom mit tegyek de most végképp tanácstalan vok
2011. márc. 25. 22:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én épp most kerültem anyagi bizonytalanságba, és bizony ezzel a lelki békém is elillant.

Szóval szerintem a kettő kéz a kézben jár.

De a te esetedben, én is függetlenednék.

Nehéz, de megéri, büszke leszel majd magadra.

Hajrá!

2011. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Lelki béke.


mit tett ellened az apád? ő hogy áll hozzád? annyira nem rosszul, ha támogat...

jogod van utálni, de akkor függetlenedj!!! mert ez akkor is gerinctelenség. Lesarkítva a helyzeted: utálom azt a barmot, de azért csak fizessen, hogy nekem jó legyen.

2011. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ez a minimum amivel tartozik..sztem valahol legbelül ő is tudja..ezért lehet h most fizet..amit éveken keresztül ellopott és amiért nyomorban kellett felnőnöm..egyáltalán nincs bűntudatom..ha rajtam mulna már rég keresztülgázoltam volna rajta..de mivel közömbös irántam így nem tudok rá hatni...a pénzével próbál sakkban tartani mert magányos..én gyűlölöm de a pénzére most nagy szükségem van
2011. márc. 25. 23:39
 14/17 anonim ***** válasza:
akkor ezzel meg is válaszoltad a kérdésed... (az utolsó mondattal)
2011. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
fájdalmas de ..igaz
2011. márc. 25. 23:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, de már nincs sok hátra hogy kilépjek az anyagi zsarolásból. Szerintem meg viseld el amig lediplomázol, aztán állj saját lábadra
2011. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lelki béke: vagyis maradj apádnál. Ha nem tudsz megélni, nem tudsz tanulni, az komolyan zavarná a lelki békédet.
2011. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!